واکنش باشگاه سپاهان به جذب رحمتی و مسلمان و پرداختی دو میلیاردی

واکنش-باشگاه-سپاهان-به-جذب-رحمتی-و-مسلمان-و-پرداختی-دو-میلیاردی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه سپاهان با بیان اینکه مهدی رحمتی در لیست خرید این باشگاه نیست، درباره احتمال جذب محسن مسلمان گفت: امکان دارد این بازیکن را بخواهیم اما نه با ۲ میلیارد تومان!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مسعود تابش، ضمن بیان اهداف این باشگاه در فصل آینده رقابت های لیگ برتر در خصوص مسائل ریز و درشت این باشگاه و تغییر و تحولات احتمالی در لیست بازیکنان و کادرفنی زردپوشان اصفهانی به سئوالات پاسخ داد.

مسلمان را می خواهیم اما نه با دو میلیارد تومان
وی در خصوص مباحث مطرح شده در خصوص مذاکره با محسن مسلمان برای انتقال از پرسپولیس به سپاهان اصفهان گفت: پنج بازی تا پایان فصل باقی مانده است. شرایط پرسپولیس هم به گونه ای است که بازی های حساسی را در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد. دور از مردانگی است که بخواهیم ذهن بازیکنی را به هم بریزیم و مذاکره مستقیم انجام دهیم. در جلسه کمیته فنی متوجه شدیم چه بازیکنانی می خواهیم. امکان دارد محسن مسلمان را هم بخواهیم اما نه با ۲ میلیارد تومان. در شرایط فعلی هم هیچ‌گونه مذاکره مستقیمی با وی انجام ندادیم.

شاید جپاروف شاید مسلمان شاید هم نفر سوم!
سرپرست باشگاه سپاهان درباره جذب احتمالی سرور جپاروف اظهار داشت: شاید او هم در لیستمان باشد. همانطور که احتمال دارد محسن مسلمان حضور داشته باشد امکان دارد جپاروف هم در لیست خریدمان باشد. اما احتمالی هم وجود دارد که هافبک بازی‌ساز دیگری بگیریم. نیاز مبرم به خرید در این پست داریم و نمی توانیم این موضوع را کتمان کنیم.

۱۰ بازیکن در لیست خریدمان هستند
تابش درباره لیست خرید باشگاه سپاهان اظهار داشت: بارها گفته ام و باز هم می گویم که دیدگاهمان حفظ بازیکنان است. می توانیم ۶ بازیکن لیگ برتری بگیریم اما الزام ندارد حتما آنها را بگیریم. قرار است بازیکنان جوان خوبمان را نگه داریم و در برخی پست ها هم بازیکن بگیریم. ۱۰نفر در لیست خریدمان حضور دارند و از بین آنها باز هم گزینه هایی را بالا و پایین می کنیم.

رحمتی را من از شیراز به اصفهان آوردم اما او را نمی خواهیم
وی در خصوص رابطه صمیمانه ای که با مهدی رحمتی کاپیتان استقلال تهران دارد و همین موضوع، احتمالات را برای بازگشت وی به سپاهان تقویت کرده است تصریح کرد: با رحمتی رفیق هستم. من شخصا مهدی را از شیراز به اصفهان آوردم. چک مربوط به انتقالش از فجر سپاسی به سپاهان را خودم به شیراز بردم و دستش را گرفتم تا به اصفهان بیاید. در توانایی های فنی اش هم شکی نیست. اما دروازه بان سوریه ای که آوردیم خیلی خوب است. ابراهیم عالمه بازی های خوبی هم انجام داده است و اولویتمان تمدید با اوست. قصد خرید رحمتی را نداریم.

احمدی را نمی توان «خرید» نامید
تابش درباره جذب ناگهانی علی احمدی به جمع بازیکنان سپاهان گفت: نباید اسم این انتقال را خرید پذاشت. احمدی دوست داشت در سپاهان بازی کنید. آقای ابراهیم زاده هم نگاه مثبتی روی او داشت. قراردادی را با احمدی تنظیم کردیم که به ازای هر بازی که انجام دهد پول می گیرد. امیدوارم بتواند به تیم کمک کند.

گزینه ای برای جانشینی ابراهیم زاده نداریم
وی در خصوص وضعیت کادرفنی سپاهان برای فصل آینده اظهار داشت: از روی که اعضای جدید کادرفنی امده اند تغییرات مثبت را در مجموعه تیم به وضوح شاهد هستیم. عملکرد آقای ابراهیم زاده کاملا قابل دفاع است. ایشان هم در آرامش کامل در حال انجام فعالیت هستند. هیچ مذاکره و حتی گزینه ای نداریم. منتظریم تا فصل تمام شود و درباره این موضوع به جمع بندی نهایی برسیم.

۷۵درصد پول داده ایم و باز هم می دهیم
سرپرست باشگاه سپاهان در خصوص شرایط مالی این باشگاه افزود: حدود ۷۵درصد از قراردادها را پرداخت کرده ایم. حقوق ماهانه بازیکنان را هم خیلی منظم می دهیم. باز هم قصد داریم پولی به آنها تا قبل از اتمام سال بدهیم تا به تعهداتمان عمل کرده باشیم.

خیلی خوشحالم مسعود بالاخره بازی کرد
تابش در پایان راجع به بازگشت مسعود حسن زاده و سایر بازیکنان مصدوم سپاهان گفت: روز گذشته بازی تدارکاتی خوبی با پارس جنوبی جم انجام دادیم. خیلی خوشحالم که بالاخره مسعود حسن زاده پس از یکسال و یک‌ماه برایمان بازی کرد. ااو فوق العاده است. رفته رفته بازیکنان خوبمان نظیر جلال علیمحمدی هم از بند مصدومیت رهایی پیدا می کنند تا در کنار سایر اعضای متعصب تیم، به فکر موفقیت تیم باشند. می خواهیم برای فصل آینده، سپاهان را برای قهرمانی که جایگاه همیشگی اش است نزدیکتر کنیم و هدفمان همین است.

 

2051

مهر

نظرات ۳۸

 • عشق آبی

  استقلال سرور پیروزی و کل لیگ برتر

  ماهم میشینیم به شما نگاه میکنیم لابد؟
  استقلال خونه عشقه کجا برن ازینجا بهتر

  • مهدی

   البته اگه جدول رو از دوم حساب کنید و اون بالا تیم اول رو بذارید کنار(چون توانایی رقابت باهاش رو ندارید) شما سرور میشید اونم از نوع چپارف..

  • سولدوز تراختور

   سرور کل لیگ اگه اینجوریه تراختور سرور کل کهکشان منظومه شمسیه...

 • ناصر

  فک کنم فصل آینده لیگ جذابی داشته باشیم
  سپاهان و تراکتور و استقلال میان تو کورس قهرمانی با پرسپولیس
  رقابت میکنن و جذاب مشه

  • احمد میلان

   البته بازم پرسپولیس با اقتدار قهرمان میشه
   بازم یه عده برا دومی و کسب سهمیه بازی میکنن یه عده برا نیفتادن

 • احسان

  رحمتی رو اگر هم بخواید نمیاد چون میدونید نمیاد میگید در لیست خرید ما نیست

  • امیرحسین تاجی

   از خداشونم باشه کاپیتان رحمتی تو سپاهان باشه

  • مسعود

   نه به خاطر دروازه بان خوب تیم ملی سوریه ابراهیم عالما را جذب کردیم.اگه بخواهیم بیاریم،میاریم همون طورکه جباری تون رو اوردیم

 • متخصصان آسیا با 6 گل خورده رکورد دار

  شما تنها تیمی تو ایران هستی که مشکل مالی هیچوقت نداشتین . همه هم میدونن چرا . بعدراجب مردونگی هم حرف میزنی

  • علیرضا م.

   می دونی چرا مشکل مالی نداره؟
   چون یه شهر دود می‌خورن، بارون و برف نمی‌بینن، رودخونه‌شون خشکیده و با این همه فقط اندازه جیبشون خرج می‌کنن!
   تازه دلباخته با جیب‌های پر از پول و عابر بانک هم نداره!!!

  • احمد

   سپاهان مشکل مالی نداشته چون مدیراش حواسشون جمع بوده با ژوزه مانندی قرارداد امضا نکنند اوکراینی نگیرند

 • محمد

  خداییش هر وقت سپاهان رو دور بود لیگ جذابی داشتیم.نه مثل لیگ امسال

  • Mehdi

   احساس ترحم بهم دست داد.خیلی زشته از موضع ضعف صحبت کنی و وقتی نمیتونی رقابت کنی بگی لیگ جذاب نیست.

 • majid

  جابر انصاری و علی قربانی هم خیلی خوبن اونا رو هم به لیستتون اضافه کنید خدا خیرتون بده

  • Kyanym

   خخخ دمت گرم ولی اونا به قشقایی هم بدیم ورشون نمیداره

  • Perspolis

   بنظر من اگه پرسپولیس جا داش ، علی قربانی عالیه ، ما به همچین بازیکنی نیاز داریم

 • سرخ نهاد

  دوستان زیاد از مسلمان دفاع نکنین چون قطعا میخواد بخاطر پول از پرسپولیس بره. برا همینم برانکو بهش بازی نمیده که حداقل ببازی به بقیه هافبکاش برسه که اونا راضی باشن و از تیم نرن. پرسپولیس از گرفتن بازیکن محرومه. برانکو باید بقیه هافبکاشو راضی نگهداره که تیمو ترک نکنن

 • دختر پرسپوليسي

  مافياي سپاهان دوباره شروع كردن به اغفال بازيكنا

  • Ali

   دمشون گرم مامثل شما اختلاص گربانکی نداریم که حمایت کند تیم (:

  • علیرضا م.

   مافیای سپاهان؟ خیلی خوبه که وقتی بازیکنی رو می‌گیرن همه دارای تعصبن و وقتی کسی می‌خواد بازیکنی‌تون رو بگیره میشه مافیا یا پول‌پرست!
   بذار لااقل یه فصل از رسوایی قرارداد طارمی و بقیه بازیکنای میلیاردیتون بگذره بعد جوسازی کن!
   کل تیم ملی رو خریدن اسمش چی میشه؟!

 • حريزى

  من نميدونم چرا برانکو با مسلمان لج کرده هر بازیکنی وقتی بی دلیل بهش بازی نمیدن حق داره بره

 • ابی جان

  مگه رحمتی و جپاروف مثل مسلمان نیمکت نشین مغضوب هستند که برن.در ضمن سکونشيني توی استقلال بهتر از فيکس بودن توی سپاهان و قشپوليس هستش.

برچسب ها