انتقاد لوکاکو از همبازیانش؛ عده ای از بازیکنان پنهان شده بودند!

انتقاد-لوکاکو-از-همبازیانش؛-عده-ای-از-بازیکنان-پنهان-شده-بودند

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره بلژیکی منچستریونایتد به انتقاد از همبازیانش پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، روملو لوکاکو پس از شکست ۱-۲ شب گذشته تیمش مقابل سویا و حذف در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به طور ضمنی از عملکرد چند بازیکن منچستریونایتد در این بازی انتقاد کرد. 

لوکاکو به BT Sport گفته:

عده ای از بازیکنان در این بازی مشکل داشتند. عده ای پنهان شده بودند. ما بازی را خوب شروع کردیم اما سویا در ادامه موفق شد کنترل بازی را در دست بگیرد. چند موقعیت داشتیم اما نتوانستیم گلزنی کنیم. 

گل دوم آن ها ضربه بزرگی به ما زد. تا آخر تلاش کردیم اما در نهایت موفق به صعود نشدیم. با توجه به بازیکنانی که داریم باید خیلی بهتر کار می کردیم. شایسته صعود نبودیم چون به اندازه کافی خوب کار نکردیم. 

بازیکنان ناامید هستند چون انتظار نتیجه بهتری داشتیم. نتوانستیم کیفیت واقعی خودمان را نشان دهیم. منچستریونایتد باید به مراحل پایانی لیگ قهرمانان برسد و برای همین ناامید هستیم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • محمود

  انصافا با این حرفش موافقم لوکاکو و دخیا و بایی تو این بازی خیلی زحمت کشیدن ولی بقیه اصلا صفر من موندم چطور مورینیو پوگبا رو با خداتومن خرید و هیچ کارای تو این مقطع حساس فصل نداره اگه مصدوم شده چرا تو بازی رفت ۳۰دقیقه بازی داد و تو تمام بازیها در حد ۲۰و ۳۰دقیقه بازیش میده البته نمیگم مقصر مورینیوست چون با این شکل بازی پوگبا همون ۲۰دقیقه هم اضافه بود براش

  • arash

   لوکاکو عالی بود ولی دخیا کجاش خوب بود گل دوم بد سوتی داد اگه با دست مخالف توپو دور میکرد شاید گل نمیخورد عادت کرده هر توپیو با دست مخالف دور کنه

  • arash

   یونایتد تو دفاع چپ بازیکنی مثل البا رو میخواد تو دفاع راستم بازیکنی مثل بیرین رو میخواد تو دفاع وسطم یه بازیکنی مثل اومتیتی رو میخواد تو هافبک های بازیساز بازیکن مثل کوکه اتلتیکو میتونه خوب باشه و در خط حملم کنار لوکاکو بازیکنی مثل دیبالا میتونه کمک کنه

  • میثم

   مورینیو یه ادم ترسو با افکاری قدیمیه. منچستر می تونست با یک بازی شجاعانه از اول بازی براحتی برنده بازی باشه ولی مورینیو این بازیکنان رو عادت داده به حداقل ها، به بازی واکنشی، به ترس. متاسفم که تیم محبوبم دست مورینیو افتاده و امیدوارم اخرین فصل حضورش باشه روی نیمکت.

 • جمشید

  منچستر به سویا نباخت ، منچستر به ترسو بودن مورینیو باخت ،،‌ ما رفت و برگشت هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم ، شاید بهتر شد حذف شدیم تا مرحله بعد شکست سنگینی از یه تیم بزرگتر از سویا نخوریم

 • jd.dri

  مشکل این بود که تو و رشفورد و لینگارد و فلائینی و بعدش پوکبا و مارسیال از فاصله های دور و بیشتر از زوایای بسته اقدام به شوتهای مسخره می کردین در حالی که داخل محوطه بهترین گزینه ها رو برای پاس دادن داشتید !!! ...انگار با یه تیم روستائی بازی می کردید.
  و جنابعالی هم که از دو قدمی دروازه توپها رو به هوا می کوبیدی !!

برچسب ها