کونته: هازارد فعلا در حد مقایسه با اینیستا نیست

کونته-هازارد-فعلا-در-حد-مقایسه-با-اینیستا-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی چلسی اعتقاد دارد ادن هازارد برای مقایسه شدن با آندرس اینیستا هنوز راه زیادی در پیش دارد. 

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته در آستانه بازی امشب تیمش مقابل بارسلونا در دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان عنوان کرده ادن هازارد برای مقایسه شدن با اندرس اینیستا باید جام های بیشتری فتح کند. 

کونته به نقل از fourfourtwo گفته:

هازارد یک بازیکن شماره ۱۰ است و اینیستا در پست هافبک بازی می کند. او بازیکنی است که نقش کلیدی در موفقیت های سال های اخیر بارسلونا داشته است. در مورد دو بازیکن متفاوت با دو کارنامه متفاوت صحبت می کنیم. اینیستا موفق شده جام های زیادی فتح کند. هازارد برای مقایسه شدن با چنین بازیکنی باید جام های مهم تری را فتح کند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • مستاجر خدا

  ببینید مردانگی و حقیقت گویی رو
  نه قراردادی بسته واسه تعریف بازیکنهاش
  نه دروغ میگه
  مصاحبه ها والورده و بازیکنهاش و ببینید خنده داره
  ۲ هیچ بارسا میبازه

  • محمود

   اینکه دیگه لازم به گفتن واقعیت نیست اتفاقا والورده جزو مربیهایست که کمترین حاشیه و مصاحبه کردنای بی خود رو داره و مثل مورینیو نیست که یک بازیکن رو بازیکن تیم حریف مقایسه کنه و اگرم از بازیکنش تعریف میکنه این یک چیز مرسوم در فوتبال است که تمام مربیها این کارو میکنن زیدان کم از بازیکناش تعریف میکنه از بنزما کم تعریف میکنه اونم در حالیکه تمام کارشناسا در مورد بنزما و فیکس بازی کردنش به زیدان خورده گرفتن برای امثال تو که فوتبال رو کورکورانه نگاه میکنی و اماتور چیز خیلی عجیبه وگرنه مربی از بدترین بازیکنشم تعریف میکنه تا انتقاد تو هنوز خیلی سنت کمه تا این چیزارو بفهمی برو پیک نوروزیتو پر کن بجای اینکه ۲۴ساعت میای اینجا نفر اول کامنت میزاری

  • توَهُمات مستاجری

   مستاجر قول میدی اگه بارسا صعود کرد دیگه زیر پست های سرورت کامنت نزاری و به درس و مشقات برسی؟!!
   در ضمن تو و سایر زعالی ها پماد بخرین چون امشب سراسر کشور با کمبود پماد سوختگی روبرو میشه..!
   خخخ

  • بارسلونا❤

   درجواب توهمات : قبلا قول داده که اینکارو انجام بده ..
   یعنی اگه بارسا چلسی رو حذف کرد ، قول داده دیگه زیر پست بارسا نیاد ...

   منتظرم ببینم امشب چیکار میکنه :))

 • Wien

  هازارد طبق گفته مربیش با اینیستا قابل مقایسه نیست،من در تعجبم بعضی وقتا اونو با مسی مقایسه میکردن،اون حتی با اینستا هم قابل مقایسه نیست چه برسه به مسی.(هر چند خودم عاشق بازی اینیستا هستم،ولی خب مسی واقعا بینظیر و بی همتاست).

  • حامد مسی

   دقیقا

برچسب ها