کادرفنی استقلال از پادووانی عیادت کردند

کادرفنی-استقلال-از-پادووانی-عیادت-کردند

وبسایت رسمی برنامه نود - وینفرد شفر سرمربی استقلال و دستیاران او صبح روز چهارشنبه با حضور در بیمارستان از پادووانی عیادت کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، وینفرد شفر سرمربی استقلال و دستیاران او صبح روز چهارشنبه با حضور در بیمارستان از پادووانی عیادت کردند.

سرمربی و کادرفنی استقلال با حضور در بیمارستان ابتدا برای دقایقی با پادووانی به گفت و گو پرداختند و به این بازیکن گفتند در تلاش بودند تا در اولین فرصت به ملاقات او بیایند و حالا بعد از پایان مسابقات فشرده استقلال از پادو عیادت کرده و برای این بازیکن برزیلی آرزوی سلامتی و بهبود کردند. کادرفنی استقلال در این حضور با خانواده پادوانی نیز گفت و گو کردند تا از آخرین وضعیت این بازیکن مطلع شوند.

کادرفنی استقلال همچنین در پایان با پزشکان پادووانی به گفت و گو پرداختند تا از آخرین شرایط بهبودی این بازیکن مطلع شوند.

پادووانی نیز در این ملاقات از حضور شفر و دیگر اعضای کادرفنی در بیمارستان تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد تا هر چه سریعتر بهبود پیدا کند.

 

2051

سایت استقلال

نظرات ۳

 • پرسپولیس قهرمان

  انشاالله هر چه زودتر خوب بشه

  • شاهد آبی

   این یک نفری که دیسلایک داده چیکارس؟؟؟
   فکرکنم نوزاده
   یا شایدم نمیدونه دیسلایک چیه

 • سینا

  اگر پادوانی هر لیگ دیگری بازی میکرد ( با توجه به مصدومیتی به این شدت) سریعا قراردادش را برای 2-3 فصل تمدید میکردند حتی اگر فوتبالش به اتمام میرسید ولی در لیگ ما بعد چند هفته کادر فنی مربوطه امروز به عیادتش میروند. تهران-اهواز روزانه 7-8 پرواز دارد، واقعا نمیتوانستند چند ساعت وقت بگذارند بروند اهواز عیادتش کنند؟ تمدید قرارداد پیشکش خدا کنه حق و حقوقش را بدون حرف و حدیث تقدیمش کنند.

برچسب ها