تماشای بازی ایران و سیرالئون رایگان شد

تماشای-بازی-ایران-و-سیرالئون-رایگان-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - تماشای دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و سیرالئون در ورزشگاه آزادی برای هواداران رایگان است.

به گزارش وبسایت نود، روز شنبه دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و سیرالئون از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. غلامحسین زمان آبادی، رییس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با بیان این که بلیط این بازی رایگان است، اظهار کرد: احتمال این که تماشاگر زیادی به ورزشگاه آزادی بیاید، کم است چرا که در روزهای پایانی سال هستیم و از طرفی بازی در نخستین روز هفته و در ساعات کاری برگزار می‌شود.

او ادامه داد: با این حال ما برنامه‌های فرهنگی خودمان را برای این بازی در نظر داریم و همه چیز طبق روال گذشته انجام می‌شود و مشکلی وجود ندارد.

 

1004

 

ایسنا

نظرات ۷

 • تا ابد قرمز

  رایگان که هیچی پولم بدین کسی برای دیدن همچین بازیی نمیاد بازی با سپیدرود رشت هم از این بازی مفیدتره

 • reza

  روز شنبه همه برای حمایت میریم استادیوم،این خیلی مهمه که بچه ها بدونن مردم پشت سرشون هستن.پس لطفأ همه بیان برای حمایت

 • آریا برزن پرسپولیسی

  یعنی بخدا اشک ادم در میاد .اخه این چه حریف تدارکاتی هست .ببینید سعودی ها با برزیل بازی میکنن ما با سیرالون ؟؟؟پس این پول ها کجا میره .بعدشم چرا بازی ها باشگاهی رو رایگان نمیکنید مگه حرف از عرق ملی نمیزنید ؟؟؟فدراسیون 5ستاره کاشکی اندازه یک جو از فوتبال سر در میاوردید شماهایی که تو فدراسیون هستید خداوکیلی چی فوتبال فهمیدید .که همتون بر علیه علی کریمی جبهه میگیرید .اخه این چه حریفا تدارکاتی هست که گذاشتید فقط ترکیه قابل احترامه .جام جهانی باید اتوبوس بچینیم .طبق منطق کیروش
  #.ادمین جان بچاپ خواهشا#

 • ebi

  والله بالله قران پول هم بدن نمیریم ورزشگاه حتی از تلویزیونم نگاه نمیکنیم اخه فدراسیون بااینکه میدونه بااینجور بازیا پسرفت میکنیم چرا پول بیخودی هدر میده نگنه بخاطر پونصد میلیون هدیه کیروش هست که بازی فقط بهونه ست؟ننگ به این فدراسیون

 • سعید

  از الان هم که توجیح نیومدن تماشاگر رو آماده دارن!!!!! یه بازی تدارکاتی خوب می ذاشتن لازم نبود حتی رایگان کنن، خوب تماشاگر می یومد بخشی از هزینه هاشون هم جبران می شد اون موقع!!

 • دروغی شاخدار تر از این وجود نداره که میگن جعلپولیس 6 گل به استقلال زده

  مرد باشین هیچ کس استادیوم نره تا بدونن بازی با اينجور تیم ها در شٱن تیمی که به جام جهانی رفته نیست.

 • یک ایرانی

  آگه رایگان اعلام نمیشدم ورزشگاه 100 هزار نفر پر میشد. اینو من میگم.

برچسب ها