حسینی سفیر فوتبال ساحلی جهان شد

حسینی-سفیر-فوتبال-ساحلی-جهان-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی به‌عنوان سفیر این رشته ورزشی معرفی شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، با اعلام رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی لیست 20 نفره‌ای از بازیکنان سراسر جهان به‌عنوان سفیران این رشته انتخاب و معرفی شدند.

برهمین اساس پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که عناوین برترین دروازه‌بان جام جهانی 2017 باهاما و برترین دروازه‌بان جهان در سال 2017 را در کارنامه خود دارد، به عنوان سفیر سازمان جهانی فوتبال ساحلی معرفی شد.

در بخشی از گزارش سایت رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی درخصوص این اقدام آمده است:

بازیکنان بدون شک یکی از اصلی‌ترین دارایی‌های فوتبال ساحلی هستند. سازمان جهانی فوتبال ساحلی بر این باور است که آنها یک راه اصلی برای کمک به تقویت و ارتقای ورزش در مقیاس جهانی هستند. بازیکنان کسانی هستند که فنون را در زمین به نمایش می‌گذارند، گل‌ها را به ثمر می‌رسانند و توپ‌ها را مهار می کنند... آنها کسانی هستند که همه می‌خواهند بازی‌شان را ببینند. آنها ستارگان واقعی ما هستند.

به همین دلیل است که ما برنامه سفیران را شامل 20 بازیکن از مردان و زنان معرفی می‌کنیم که از چهره‌های شناخته شده در ورزش فوتبال ساحلی هستند.

البته که نفرات معرفی شده براساس معیارهایی همچون وجهه آنها در عموم، نحوه ارتباط با طرفدارانشان و علاقمندان به فوتبال ساحلی و در نهایت با ملاحظات جغرافیایی انتخاب شده‌اند.

لیست کامل سفیران سازمان جهانی فوتبال ساحلی متشکل از 20 بازیکن شناخته شده از کشورهای مطرح در رشته فوتبال ساحلی در سایت جهان این رشته درج شده است.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۲

  • life boy

    عقابیههه

  • سورنا۹۶ آبی

    ماشاالله

برچسب ها