رئال مادرید خبر توافق با لواندوفسکی را تکذیب کرد

رئال-مادرید-خبر-توافق-با-لواندوفسکی-را-تکذیب-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - لواندوفسکی با رئال مادرید به توافق نرسیده است.

به گزارش وبسایت نود، روز گذشته بود که موندو دپورتیوو در گزارشی مدعی شده بود رئال مادرید بر سر جزییات شخصی قرارداد با لواندوفسکی به توافق رسیده و آماده است تا تابستان بر سر مبلغ انتقال با باشگاه بایرن مونیخ وارد مذاکره شود.

اما یک منبع محلی در مونیخ مدعی شده است که پرز مدیر رئال مادرید در تماس با کارل هاینز رومنیگه به وی گفته است که هیچ توافقی میان باشگاهش و لواندوفسکی صورت نگرفته و در واقع هیچ تماسی مابین دو طرف هم صورت نگرفته است.

این بحث در حالی مطرح شده است که همچنان گفته می شود لواندوفسکی به دنبال ترک بایرن مونیخ در تابستان است و رئال مادرید جدی ترین مشتری مهاجم گلزن و لهستانی بایرن مونیخ است.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • سرخ فام

  به این نیاز نداریم .اگه نیمار بیاد سلطان میره نوک و اسنسیو میاد جا سلطان و کریم هم رو نیمکت .البته این نظر منه

  • محمود

   سلطانتون به دروازه حریف قفل و زنجیر شده بعد تو میگی سلطون بره خط حمله با امدن نیمار داری تیکه میندازی یا جدی میگی سلطون بعد نیمار اگه بخواد بیاد لالیگا میاد بارسا الکی صابون به دلت نزن عمویی

 • پسر تاجی

  این لوا بدرد نمیخوره سنش بالاست پول زیادی هم میخواد محمد صلاح،نیمار،هری کیت یکی از این سه نفر فقط

 • Cr7-17

  واسه لواندوفسکی دیگه دیرشد سنش رفت بالا
  الان ازبین نیمار دیبالا امباپه ایکاردی و هازارد باید دوتاشون رو بگیریم اگه بشه
  !Hala madrid¡

 • علی

  نمیدونم چقدر این اخبار درسته یا نه ولی اگه دلش با بایرن نیس باید بذارن بره.. بایرن یه تیمه واقعیه و به یه بازیکن وابسته نیس.. اون سالی که بایرن قهرمان سی ال شد مهاجم نوکش مانژوکیچ بود.. با بودن مولر و واگنر خون آلمانی تو خط حمله تیمم هست و مهم نیس لوا بمونه یا بره

برچسب ها