معینی: به زودی سرمربی تیم امید را انتخاب می‌کنیم

معینی-به-زودی-سرمربی-تیم-امید-را-انتخاب-میکنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته جوانان گفت: در حال بررسی نهایی هستیم تا سرمربی تیم ملی امید را تعیین کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی درباره وضعیت انتخاب کادر فنی تیم ملی امید اظهار داشت: با جلساتی که داشتیم و بررسی‌های صورت گرفته و حساسیت‌هایی که وجود دارد تصمیم بر این شد؛ به زودی انتخاب کادر فنی تیم امید صورت بگیرد و به طور حتم گزینه اصلح برای تیم امید ایران انتخاب خواهد شد.

وی افزود: برای انتخاب کادر فنی تیم امید ایران هم با مربیان ایرانی و هم خارجی صحبت‌هایی داشته ایم. براین اساس در حال بررسی نهایی هستیم تا مربی تیم امید را تعیین کنیم.

معینی تصریح کرد: تا 10 اردیبهشت فرصت داریم که موافقت شرکت در بازیهای آسیایی را اعلام کنیم و تا نهم تیرماه هم فرصت برای ارسال اسامی هست. به طور حتم با تصمیم‌گیری مناسب به جمع بندی نهایی خواهیم رسید. ولی در اولین فرصت سرمربی معرفی و از بعد از عید هم سه اردوی پاره وقت برگزار خواهد شد و با تعطیلی لیگ به طور کامل تا بازیهای جاکارتا اردو به صورت مدون انجام خواهد شد و خوشبختانه در تقویم لیگ هم این بازی‌ها دیده شده است.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • ebi

    آقای معینی شما با چندین سال سابقه همیشه تیم امید رو تشکیل میدید چند ماه بهش میرسید بعد موقع نتیجه گرفتن ولش میکنید به امان خدا !!
    اگه نمیتونید با استعفاتون به این چرخه معیوب خاتمه بدید !!
    چند وقته تیم امید تشکیل نشده؟؟؟ حواستون هست ؟؟اگه قراره چند ماهه یه تیم تشکیل بدید و منحلش کنید چه فایده ای داره ؟؟ متاسفانه این کارا باعث ایجاد شبهه میشه که بعید نیس حقیقتش!

برچسب ها