بوحمدان: باید شکست بازی رفت مقابل الدحیل را در اصفهان جبران کنیم

بوحمدان-باید-شکست-بازی-رفت-مقابل-الدحیل-را-در-اصفهان-جبران-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در بازی رفت مقابل الدحیل شکست خوردیم و حالا باید در اصفهان آن باخت را جبران کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، حمید بوحمدان در مورد وضعیت ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا بعد از شکست برابر الوحده امارات گفت: ما هنوز شانس صعود داریم و می‌توانیم در دو بازی بعدی نتایج خوبی بگیریم. البته در بازی با الوحده اصلاً نمایش خوبی نداشتیم و تصور می‌کردیم که راحت آنها را شکست خواهیم داد. ما غافلگیر شدیم و بازی خوبی را هم به نمایش نگذاشتیم.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود شاید در بازی بعدی کار آنها به دلیل قطعی شدن صعود الدحیل راحت‌تر باشد، خاطر نشان کرد: الدحیل واقعاً تیم باکیفیتی است و ما به این موضوع توجهی نداریم. در بازی رفت شکست خوردیم و حالا باید در اصفهان آن باخت را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که عملکردش در فصل جاری چگونه بوده است، اظهار داشت: هر چند فصل سختی را پشت سر می‌گذاریم، ولی من از عملکردم راضی هستم و امیدوارم کادر فنی هم راضی باشد. امسال کار کردن با قلعه‌نویی چالشی جدید برای من بود و امیدوارم در سال آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

 

1004

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها