داور چهارم بازی چای ناطق - شاهین انزلی: مالک باشگاه ناطق با مشت به صورتم زد/ از او به دادسرا شکایت می‌کنم

داور-چهارم-بازی-چای-ناطق-شاهین-انزلی-مالک-باشگاه-ناطق-با-مشت-به-صورتم-زد-از-او-به-دادسرا-شکایت-میکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - داور چهارم دیدار تیم‌های چای ناطق و شاهین بندرانزلی در لیگ استان گیلان از شکایت خود از مالک باشگاه چای ناطق لاهیجان خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، حامد سیری درباره اتفاقات دیدار تیم‌های چای ناطق لاهیجان و شاهین بندرانزلی که منجر به درگیری شد، اظهار داشت: با توجه به حساسیت بازی، قضاوت آن را به حمید حاج‌ملک سپرده بودند. در دقیقه 89 بازی، حاج‌ملک از من خواست که پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کنم. مالک تیم ناطق و پسرش که عضو همان تیم است، ناآگاه بودند و تصور می‌کردند من وقت‌های اضافه را گرفته‌ام. به همین خاطر، به من حمله‌ور شدند.

وی افزود: پسر مالک باشگاه ناطق لاهیجان زیر گلویم را گرفت و هُلم داد. پدرش هم که مالک باشگاه است، با مشت به صورتم زد. تصاویر هم منتشر شده و همه چیز مشخص است. پس از آن تماشاگران به داخل زمین آمدند و ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند. این وسط حاج‌ملک برای دفاع از من آمده بود و چون نیروی انتظامی از اسپری فلفل استفاده کرده بود، برای چشمش مشکلی ایجاد شد.

داور چهارم دیدار چای ناطق لاهیجان - شاهین بندرانزلی همچنین خاطرنشان کرد: در حال پیگیری اتفاقات رخ داده هستم و از مالک و پسر تیم چای ناطق گیلان به دادسرا شکایت خواهم کرد. مالک این باشگاه سال پیش هم در گیلان یک داور را مورد ضرب و شتم قرار داده و پرونده آن باز است.

 

1004

تسنیم

نظرات ۱

  • Sh

    باید باشگاهشونو گل بگیرن با این مالکش...

برچسب ها