تصمیم عجیب سرمربی الجزایر برای دیدار دوستانه با ایران

تصمیم-عجیب-سرمربی-الجزایر-برای-دیدار-دوستانه-با-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر برای دیدار دوستانه با شاگردان کارلوس کی‌روش تصمیم عجیبی گرفته است.

به گزارش وب سایت نود، در فاصله چند روز مانده به برگزاری دیدارهای دوستانه تیم‌ ملی فوتبال الجزایر مقابل تیم‌های تانزانیا و ایران، رابح ماجر سرمربی این تیم آفریقایی تصمیم گرفته تا قبل و بعد از این دو بازی دوستانه در کنفرانس خبری شرکت نکند.

مدیر رسانه‌ای فدراسیون فوتبال الجزایر در گفت‌وگو با سایت الجزایری « La Gazette du Fennec» گفت: ماجر هیچگونه صحبتی قبل و بعد دو بازی دوستانه پیش‌روی تیم ملی الجزایر انجام نخواهد داد و تنها بازیکنان در میکسدزون صحبت خواهند کرد، مگر اینکه موفق شویم نظر او را در این زمینه تغییر دهیم. در حال حاضر تنها بازیکنان در میکسدزون شرکت خواهند کرد.

در ماه نوامبر 2017، رابح ماجر پس از دیدار دوستانه الجزایر مقابل آفریقای جنوبی بود که در کنفرانس خبری از کوره در رفت و به گزارشگر رادیو «چنل 3» الجزایر، حمله کرد.

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال الجزایر و ایران در تاریخ 7 فروردین 97 در شهر گراتس اتریش برگزار خواهد شد.

 

2051

نظرات ۷

 • سال نو مبارک

  جای نگرانی نیست عوضش تا دلت بخواد کیروش حرف میزنه و باز از پیروزی های گران بهاش جلو تیمهای برزیل اسپانیا المان بلژیک فرانسه حرف میزنه.
  ادمین با ما قهری داداش؟

  • کیانوش

   شما هم از رابح ماجر یاد بگیر که وقتی نمیتونه درست حرف بزنه تصمیم میگیره حرف نزنه

  • ali

   الجزایر و تونس که خوبن!!

  • Abedi

   من موندم بعضیا دلیلشون چیه که هرچقدر تیم ملی موفق هم باشه تو سال جام جهانی شروع میکنن به سنگ انداختن
   واقعا اینا نمیدونن که بازیچه افرادی هستند که طمع به صندلی سرمربیگری تیم ملی دارن ؟؟؟؟
   کیروش بهترینه ما ایرانی های اصیل ازش حمایت میکنیم به امید موفقیت تیم ملی در جام جهانی

 • mehrab

  الجزایر رو اگر ببریم میشه به بازی با مراکش امیدوار بود به امید موفقیت تیم ملی با هر شخصی

 • deep blue

  سلام ... از رازهای خلقت و عدالت پروردگار این است که انسان های صادق و پاک نیت و درستکار را به جایگاهی می رساند که مخلوقات کم مایه و شکست خورده و مکار و...... در تقابل و رویارویی با این افراد قرار می گیرند ، مشکل اصلی این فریب کاران ، قلب مسموم آنهاست ، مخالفان ومنتقدان تیم ملی ، مخالفان کی روش هستند که هفت سال ، تیم ملی را با استفاده از امکانات محدود فدراسیون ، در اوج و پیشرو حفظ کرده است ، حسود هرگز نیاسود ، گذشته چراغ راه آینده است ، اگر ملت را ملعبه ی مشکلات شخصیتی خود می کنید ، از غضب باریتعالی بترسید .

  • ....

   Wow!

برچسب ها