بیانیه رسمی باشگاه استقلال خوزستان در پی استعفای عبدالله ویسی

بیانیه-رسمی-باشگاه-استقلال-خوزستان-در-پی-استعفای-عبدالله-ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال خوزستان در پی استعفای سرمربی این تیم در رسانه‌ها بیانیه رسمی را منتشر کرد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه استقلال خوزستان در پی استعفای شفاهی عبدالله ویسی در رسانه‌ها بیانیه‌ای را منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

جناب آقای عبدالله ویسی

باسلام
احتراما باستحضار می رساند ،ظرف ۴۸ ساعت آینده ،تا پایان روز چهارشنبه ۹۷/۰۱/۰۱ مواضع رسمی خود را درقبال همکاری با باشگاه بصورت کتبی اعلام نمایید.

لازم به ذکر است عدم حضور شما در تمرینات و مصاحبه های گاه و بیگاه با خبرگزاری‌های معتبر و همچنین اعلام استعفای شفاهی در رسانه ها ، لطمه ای جبران ناپذیر به اهداف باشگاه زده و باعث بلاتکلیفی ،دلسردی بازیکنان و هواداران خونگرم و مشتاق خوزستانی شده است.

درموقعیت حساس کنونی که سرمربیان تیم ها در فکر این هستند که با همدلی و پشتکار مضاعف با انجام تمرینات و بازیهای تدارکاتی ، باحفظ آمادگی سهمیه خودرا در لیگ برتر حفظ نمایند ، از شما انتظار می‌رفت که به تعهدات حرفه ای خود در قبال باشگاه عمل می کردید و قبل از رسانه ای شدن استعفا، باشگاه را از تصمیم خویش مطلع می‌نمودید.

 

1004

نظرات ۲

  • صدر

    هدف مدیر عامل باشگاه بردن استقلال خوزستان به لیگ یک هست چون از پس مخارج تیم بر نمیان و مطمن باشید این افراد غیر فوتبالی فقط دنبال فرافکنی هستند ویسی تا الان هم به خاطر مردم خوزستان مانده .از اول فصل یک ریال به مربی پول نداده الان حرف از تعهد میزنه واقعا جای تاسف داره که چه کسانی در خوزستان در راس امور ورزشی تیم ها هستند !!!

  • م ج د

    هرکی بود استعفا میداد ..باید یک مربیه خارجی بیارن اوضاع این تیم که قهرمان لیگ بوده و در آسیا بازی کرده رو نجات بده..اگر به فکر این تیمم نباشیم میشه مثل پاس یا راه آهن

برچسب ها