توخل تائید کرد که انفجار اتوبوس دورتموند یکی از دلایل جدا شدنش بوده‌است

توخل-تائید-کرد-که-انفجار-اتوبوس-دورتموند-یکی-از-دلایل-جدا-شدنش-بودهاست

وبسایت رسمی برنامه نود - توماس توخل، مربی آلمانی اعتراف کرد که حمله تروریستی به اتوبوس دورتموند در آوریل سال گذشته در جدا شدنش از تیم آلمانی نقش داشته است.

به گزارش وبسایت نود، توخل در یکی از جلسات دادگاه در آلمان که در مورد این حمله تروریستی برگزار شده بود، گفت:" اختلاف شدیدی میان من و واتزکه (مدیر ورزشی دورتموند) وجود داشت. شاید بزرگترین اختلاف به این خاطر بود که در ان اتوبوس حضور داشتم و او نبود. "

بمب گذاری 11 آوریل قبل از بازی لیگ قهرمانان اروپا میان دورتموند و موناکو باعث شد که این بازی در روز بعدش برگزار شود. توخل اعتقاد دارد که برگزاری بازی با تاخیر یک روزه اشتباه بوده و بازی باید حداقل چند روز بعد از آن تاریخ برگزار می شد تا بازیکنان دورتموند بتوانند با بمب گذاری که در مسیر اتوبوس دورتموند انجام شده بود، کنار بیایند. توخل در ادامه گفته است:" فردای روز بازی بازیکنان به هیچ وجه از نظر حسی آماده حضور در بازی نبودند. "

اشملرز نیز از حرفهای توخل دفاع کرده است:"صدای انفجار شدید همه را به وحشت انداخته بود. من شدیدا  ترسیده بودم. بعد از ان صدای فریادهای مارک بارترا را شنیدیم که در حال خونریزی بود. ترس را در چشمانش حس می کردیم."

1140

اختصاصی

نظرات ۱

  • ما که خونمون آبیه شما چه طور؟

    اره جون خودت تو که راست میگی
    تیمو نابود کرد . البته بهتره بگم بایرن مونیخ و این اقا تیم رو نابود کردن
    بایرن دیگه مسخرشو دراورده . همه بازیکنای خوب بوندسلیگا رو میگیره راحت قهرمان میشه ولی اخرشم تو لیگ قهرمانان اوته . اصلا شیوه مدیریت و بازیشو دوست ندارم
    احوال جناب ادمین که خوبه انشالله

برچسب ها