تهدید بازیکنان سیرالئون: پول ندهید از ایران نمی‌رویم!

تهدید-بازیکنان-سیرالئون-پول-ندهید-از-ایران-نمیرویم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنانی که تحت عنوان تیم‌ ‌ملی سیرالئون وارد ایران شده بودند و بازی دوستانه‌ای را با تیم ملی برگزار کردند، تهدید کرده‌اند که اگر پول ندهید از ایران نمی‌رویم!

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، ماجرای دیدار دوستانه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و تیمی تحت عنوان "تیم‌ ‌ملی سیرالئون" که ورود آنها با حواشی زیادی همراه بود اکنون جالب‌تر شده، به گونه‌ای که خروج آنها نیز به ماجرای تازه‌ای برای فدراسیون فوتبال ایران تبدیل شده است.

در حالی که پیش از این انتقادات زیادی به این تیم وارد شده بود و حتی رییس بر کنار شده فدراسیون فوتبال سیرالئون اعلام کرد که تیم اعزامی به ایران، تیم‌ ‌ملی این کشور نیست، اکنون خبر می‌رسد که بازیکنان سیرالئونی حاضر به ترک تهران نیستند و تهدید می‌کنند که در صورتی که پول مورد نظرشان به آنها پرداخت نشود از ایران نخواهند رفت!

پیش از این اعلام شد که فدراسیون فوتبال 500 میلیون تومان برای حضور این تیم در ایران پول پرداخته است.

ظاهرا بر اساس توافق انجام شده در روزهای پس از ورود این تیم به ایران، قرار بوده مبلغ 15 هزار دلار بابت این دیدار به حساب فدراسیون فوتبال سیرالئون واریز شود، اما بازیکنانی که در ایران حضور دارند چنین تصمیمی را نمی پذیرند و اصرار دارند که به آنها پول نقد پرداخت شود.

بازیکنان سیرالئون که بلیت و چهار روز هتل و غذای آنها رایگان بوده، اکنون مطالبه دلار نقدی هم دارند.

بر اساس پیگیری‌ها، با وجود گذشت 4 روز از بازی دوستانه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با سیرالئون، مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با خواهش و بعضا زور به دنبال راهی کردن بازیکنان سیرالئونی به فرودگاه هستند و به نظر می‌رسد امروز تهران را ترک کنند.

20441

 

ایسنا

نظرات ۷۹

 • محسن (استقلال دوستاره غرور پارسیان)

  خخخخخخ نه خیلی تیم با کیفیتی بودن پولم میخان خخخخخ

 • سیرالئون کبیر به بلندای تاریخ

  تیم ملی ما رفت تونس(نه به معنای توانستن،به معانی کشور تونس!)
  اینا هنوز نرفتن؟

 • محمدرضا

  ههه...
  5ستاره
  به نظر من فدراسیون هتل پنج ستاره است.

  • حسن خادملو

   متاسفم

 • وحيد٦٦٦٦٦٦

  اي داد بي داد فكر كنم يه بنده خدايي همه پول به عنوان پاداش برداشت
  داداش فقط حواست باشه سيرالئونيا تاج،ساكت،مستر خنده نيستنا اونا چيزي واسه از دست دادن ندارن مخصوصأ اون بازيكنشون كه بايد ماه ديگه تو مسابقات ارنولد كلاسيك شركت كنه اون رو اين پول واسه خريد مكمل حساب كرده بود
  ادمين لطفأ

 • Wien

  عجب داستانی داره این فوتبال ما! انصافا خنده داره،بابا بازی کردین،تهران گردی کردین،چهار روز هم هتل و غذای مجانی،برین صفا کنید،کاشکی یه نفر چهار روز تو هتل از من پذیرایی میکرد.

 • ارتش سرخ

  بابا اینا کین دیگه آوردید لنگر انداختن یا شایدم چتر وا کردن خخخ

 • ارتش ۸۰میلیونی

  ایرادش چیه بمونند و در بنادر مشغول به کار شوند اینهمه ایرانی مهاجر در خارج کشور نژاد پرست نباشیم پیشاپیش نوروز باستانی هم تهنیت باد با سپاس

 • Sajjad_74

  ایران سرای من است
  اما اینجا چه خبر است...!!!

 • فخره لوچ

  دمشون گرم ..........

 • پاس ن هتریک

  فقط تاسف واس فدراسیون:\

برچسب ها