رقابت سه باشگاه بارسلونا، منچستریونایتد و پاریسن ژرمن برای خرید مدافع ملی پوش تاتنهام

رقابت-سه-باشگاه-بارسلونا-منچستریونایتد-و-پاریسن-ژرمن-برای-خرید-مدافع-ملی-پوش-تاتنهام

وبسایت رسمی برنامه نود - آلدرویرلد مورد توجه سه باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف نوشته است سه باشگاه پاریسن ژرمن، بارسلونا و منچستریونایتد شرایط توبی آلدرویرلد مدافع بلژیکی تاتنهام را زیرنظر دارند. آلدرویرلد 28 ساله برای تمدید قرارداد با اسپرز به توافق نرسیده و آینده اش در تاتنهام در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، البته قرارداد فعلی او تا سال 2019 اعتبار دارد و شامل بندی برای تمدید خودکار یک ساله است.

اما نکته با اهمیت برای تیم های علاقه مند به جذب این بازیکن این است که بند فسخ 25 میلیون پوندی در قرارداد وی وجود دارد که قابل فعال سازی در تابستان 2019 است، البته به این شرط که انتقال آلدرویرلد به تیمی دیگر، 14 روز پیش از پایان پنجره نقل و انتقالات، تکمیل شود. در چنین شرایطی اسپرز حاضر است برای آن که این مدافع ارزشمند را ارزان از دست ندهد، در تابستان 2018 به پیشنهادها برای وی گوش فرا دهد.

گفته می شود آن ها خواهان 40 میلیون پوند برای فروش آلدرویرلد هستند و در شرایط فعلی سه تیم منچستریونایتد، بارسلونا و پاریسن ژرمن مشتریان جدی وی هستند. البته ترجیح اسپرز این است که او را به یکی از تیم های خارجی بفروشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • سروش

  عالیه عالی از پارسال میگفتم سانچز و الدرویلد رو بارسا بگیره. جالبه جفتشون الان تاتنهام هستن. اوپامه کانو لایپزیش هم گزینه خوبیه.

 • Wien

  نمیخوان رقبای داخلی تقویت بشن،بخاطر همین هم به تیمای غیر انگلیسی میفروشن.

 • Spider Man

  خنگ نیس بره لیگ فرانسه شک نکنین میره بارسا

 • آرنهام

  اميدوارم زودتر تكليف خودش رو با باشگاه معلوم كنه
  كجا ميخواد بره بهتر از تاتنهام؟؟؟ما متكي به بازيكن نيستيم
  ولي ارزشش بيشتره
  ب هر حال آرزوي موققيت براي اسپرز

برچسب ها