آخرین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران در سال 1396 برگزار شد+تصاویر

آخرین-جلسه-تمرینی-تیم-ملی-فوتبال-ایران-در-سال-1396-برگزار-شدتصاویر

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان کی روش آخرین جلسه تمرینی خود در سال ۱۳۹۶ برگزار کردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در واپسین ساعات سال باقی مانده شمسی در تلاش برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور در جام جهانی هستند، صبح امروز به وقت محلی در تونس  آخرین جلسه تمرینی خود را در سال 1396 برگزار کردند.

بازیکنان تیم ملی امروز به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول از ساعت 11:15 و گروه دوم نیز از ساعت 12 در هتل محل اقامت خود در تونس به تمرین پرداختند.
کارلوس کی روش کار بازیکنان تیم ملی را در این تمرین زیر نظر داشت و در بخشهای مختلف تمرین نکات مهم برای بالا رفتن توان ذهنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.
تیم ایران جمعه هفته جاری در سومین روز سال جدید شمسی در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی تونس از تیمهای حاضر در جام جهانی خواهد رفت.

20441

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • سیرالئون کبیر به بلندای تاریخ

  دوستان بازی ایران تونس جمعه ساعت چند برگزار میشه؟

  • a

   جمعه ساعت 23:30

 • سیدامین

  خدایش انصاری که عالی چرا محمدرضا خانزاده و پژمان منتظری دعوت میکنه تازه شجاع هم که خوبه دفاع قدرتی هستش روزبه چشمی میاره که تو دفاع هنوز کارش خوب نیست بدش سروش رفیعی هم که خوبه الان آماده تر از مسعود شجاعی و بدش دژاگه که نه بازی باشگاهی داره الانم که همش مصدوم دعوت کرده مهدی ترابی و رضا قوچان‌نژاد و سردار آزمون کدومشون الان آمار گلزنی خوبی دارن که علی علیپور خط زده خدایش حق علی پور این بود الان جای مهدی ترابی بود تازه کمال کامیابی‌نیا هم جاش خالی و امید نورافکن الان اماده تر سعید آقایی هستش معلوم نیست آقا کی روش بازیکنان چجور دعوت میکنه کاش اقا عادی فردوسی پور اینهارو ازش بپرسه وقتی امدش برنامه اش

  • ....

   سوالت مثل اینکه بگی چرا تو یه مقطعی بنزما به تیم ملی فرانسه دعوت نشد.
   بعدشم،یه سری فاکتورا وجود داره که باعث میشه کسی دعوت بشه یا نه.درباره ی شجاع که همه می دونن و دیدن تو بازی های مهم چه سوتی های وحشت ناکی می ده.تو فرض کن یه پاس اشتباه بده به اینیستا و اونم آسنسیو یا موراتا رو در نزدیکی محوطه ی خالی صاحب توپ کنه.اونا دیگه بازی کنای ایرانی نیستن که توپو بزنن آسمون.اونا از پشت محوطه هم شوت زدنو بلدن.
   نورافکن هنوز تجربه ی کافی نداره و تو استقلال معمولا تو پست تخصیص نیست.سردار آزمون هم از علی پور تجربه ی بیشتری در مواجه با بازیکنای خارجی و مواجه با تیمای خارجی داره.به هر حال کیروش کارشو بلده وگرنه انقدر راحت نمیومدیم جام جهانی.

 • بهمن

  از بازیکنان سیرالئون چه خبر بالاخره تونستن بیرونشون کنن آخه گفته بودن تا پول نقدی به ما ندید هتل رو ترک نمیکنیم راستی با این بازی تدارکاتی من فکر میکنم حتما پرتغال واسپانیا ومراکش ازما ترسیدندو احتمالا برای حفظ آبرو حاضر به رویارویی با ما نشن البته ما همه این عزت واقتدار رو مدیون آقای کیروش هستیم خداروشکر که ما الان با قهرمانان ادوار جام جهانی مثل محلات سیرالئون و تونس و .... بازی میکنیم که همه رو مدیون روابط شخصی سرمربی هستیم درحالیکه قبلا با تیم های گمنامی مثل آلمان و برزیل وکانادا و آمریکا و ... بازی میکردیم

برچسب ها