کپا آریزابالاگا: به شدت برای انتقال به رئال مادرید وسوسه شدم

کپا-آریزابالاگا-به-شدت-برای-انتقال-به-رئال-مادرید-وسوسه-شدم

وبسایت رسمی برنامه نود - کپا آریزابالاگا از ماندن در بیلبائو خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، کپا آریزابالاگا دروازه بان جوان بیلبائو در ژانویه در چند قدمی رئال مادرید قرار داشت ولی در نهایت او تصمیم گرفت در بیلبائو بماند و البته چندی قبل هم قراردادش را تمدید کرد و حالا تا هفت سال و نیم دیگر با بیلبائو قرارداد دارد، این دروازه بان جوان درباره احتمال انتقالش به رئال مادرید چنین گفته است:

تصمیمی بود که به تامل زیادی نیاز داشت، چرا که این تصمیم می توانست سرنوشت دوران حرفه ایم را شکل دهد. در نهایت با مشورت با دوستان نزدیک و خانواده ام تصمیم گرفتم تا در بیلبائو بمانم. از تصمیمم خوشحالم و حالا به دنبال خدمتگزاری در تیمم برای هشت سال آینده هستم.

آریزابالاگا همچنین ابراز امیدواری کرده بتواند عضو تیم ملی کشورش در جام جهانی 2018 باشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • Hala Madrid

  گلر خوبیه ولی رئال برای دروازه بان دوم میخواستش و به خاطر همین ترسید که کلا نیمکت نشین بشه، البته زیزو هم بارها گفته بود که در زمستان خریدی نخواهیم داشت!
  ولی همچنان به یک گلر احتیاج داریم برای جانشینی کاسیا که اصلا خوب نبوده و طبق گفته ها رئال به دنبال کارلو لتیکا، پدیده کروات هست

  • Cr7-17

   دروازه بان خوبیه اگه میومد و تورئال تجربه کسب میکرد یکی دوسال دیگه میتونست فیکس بشه و کاسیاس دیگه دربیادولی زیدان مفت پروندش
   !Hala madrid¡

برچسب ها