ادعای روزنامه نگار آلمانی: کلوپ به جای صلاح، به دنبال جذب برانت بود!

ادعای-روزنامه-نگار-آلمانی-کلوپ-به-جای-صلاح-به-دنبال-جذب-برانت-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می‌رسد کلوپ نقش چندانی در آمدن صلاح به آنفیلد نداشته است.

به گزارش وب سایت نود، محمد صلاح این روزها در حال سپری کردن بهترین دوران فوتبالی خود در آنفیلد است. اما آمدن او به بندر نه کار یورگن کلوپ، بلکه کار مایکل ادواردز، مدیر ورزشی باشگاه بوده است.

ستاره ۲۵ ساله چشم فوتبال دوستان سرتاسر دنیا را به خود خیره کرده و با بازیکنی که مورد غضب ژوزه مورینیو واقع شده و در سال ۲۰۱۶ (بعد از دو دوره قرضی) فروخته شده بود، زمین تا آسمان فرق کرده است. او حال مدعی جدی کسب کفش طلای انگلستان و اروپا و البته جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ برتر است.

کلوپ بدون تردید از خریدی که در تابستان تنها ۳۷ میلیون پوند برایش آب خورد راضی است، اما رافائل هونیگشتاین روزنامه نگار مطرح آلمانی ادعا کرده این بازیکن مصری، گزینه اول کلوپ در تابستان نبوده است.

هونیگشتاین در برنامه The Totally Football Show گفت که صلاح را ادواردز به آنفیلد آورده و کلوپ ظاهرا ترجیح می‌داده به جای او، یولین برانت ستاره بایر لورکوزن به لیورپول بیاید.

هونیگشتاین در ادامه ادعا کرده کلوپ مایل بوده تا برانت ۲۱ ساله را با مبلغی در حدود ۲۵ میلیون پوند قرمزپوش کند اما متقاعد شده که با صلاح به توافق برسند و حالا بعد از گذشت چند ماه، کاملا از این معامله پرسود رضایت دارد.

برانت در حال سپری کردن فصلی خوب با بایرلورکوزن در بوندسلیگا است و در تمامی رقابت ها ۹ گل و ۶ پاس گل ثبت کرده است. اما آمار او قابل مقایسه با صلاحی نیست که ۴۰ گل زده و ۱۲ پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده است.

در تابستان و زمانی که نام برانت در اطراف آنفیلد به گوش می‌رسید، او به کیکر گفته بود:

مغز و روحم به من می‌گوید زمان رفتن فرا نرسیده است. کارهای زیادی برای انجام دادن در لورکوزن دارم.

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • Hala Madrid

    صلاح در رم، فیورنتینا و چلسی چندان موفق نبود چرا که یا بهش اعتماد نمیشد یا با تاکتیک تیم ها هماهنگ نمیشد؛
    کلوپ با تاکتیک تهاجمیش و اعتمادی که به بازیکنانش داره، نقش اساسی در پیشرفت مهاجمان لیورپول داره، همونطور که در دورتموند به پیشرفت رویس، لواندوفسکی، گوتزه، اوبامیانگ، شورله و مخیتاریان کمک کرد

  • CR 6+4 FCP

    در رم عالی بود کلا صلاح به تیم هایی رفته و خواهد رفت که عاشقشان هستم اول رو بعد لیورپول و به تازگی تو بهترین باشگاه جهان رئال مادرید.

برچسب ها