انتقال مرد سال آسیا به العین تکذیب شد

انتقال-مرد-سال-آسیا-به-العین-تکذیب-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه الوطن عربستان توافق مهاجم سوری الهلال با العین اماات تکذیب کرد.

به گزارش وب سایت نود، روزنامه الوطن عربستان خبر داد که شایعاتی که در طی ۲ روز گذشته درباره انتقال عمر خربین و توافق این بازیکن سوری با باشگاه العین امارات صحت ندارد و این اخبار شایعاتی بیش نیست که برخی از سایت ها برای تحریک هواداران الهلال علیه این مهاجم سوری آن را طرح کردند.

الهلال و العین هر دو رقیب آسیایی استقلال هستند و خربین با کسب جایزه مرد سال آسیا یکی از مهره های کلیدی تیم عربستانی است.

 

2051

نظرات ۵

 • استقلال،،لردگان،،،

  خواست بیاد العین،شاید به پرسپولیس برخورد کنه،باز بشه آقای گل آسیا

 • امیدوحیدیفر

  والاخربین اونقدرم مهم نیست اگه 6تا به پرسپولیس نمیزدالان یک بازیکن معمولی بودنه مرداسیا

 • امیر

  سلام و عرض تبریک سال نو خدمت هواداران فهیم سرخابی و بهترین آرزوها واسه همه مردمان سرزمینم ایران عزیز.و تیم محبوبم اس اس.عمرخربین کیلویی چنده؟ ایشون به لطف بیرانوند و شجاع سوتی زاده آقای گل شد و اسمی در کرد..

 • ￵ارش

  ￵هنونطور که باخت استقلال به العین حادثه بود باخت پرس به الهلال هم با اون نتیجه حادثه بود .اکه تاربخ بازی های دو تیم رو مشاهده کنین متوجه میشبن بعدشم پارسال ما چهار بار با الهلال بازی کردین ولب واقعیتش اینکه اون بازی تیم ما وضعیت بسیار بد روحی داشت و عیبت چهار بازبکن و نبود طارمی کاملا اعتماد به نفس پرس رو گرفته بود.عین بچه ها پس هی چهار تا شش تا نکنین کمی حرفه ای باشین .این کری های بچگانه تو دنیا جایی نداره بایرن منیخ هم یه سال رفت و برگشت هشتا از بارسا خورد .این طبیعت فوتباله

 • Abedi

  هرکاری بکنن حتی بازی کن هاشونو ادغام کنن منتخب بدن استقلال صعود میکنه

برچسب ها