یوونتوس و میلان در پی به خدمت گیری ستاره نیمکت نشین رئال مادرید

یوونتوس-و-میلان-در-پی-به-خدمت-گیری-ستاره-نیمکت-نشین-رئال-مادرید

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم مطرح ایتالیایی به دنبال انتقالی مشابه موراتا هستند.

به گزارش وب سایت نود، OK دیاریو و موندو دپورتیوو گزارش داده اند که دنی سبایوس، هافبک ۲۱ ساله باشگاه رئال مادرید ممکن است با قراردادی ۲ ساله و قرضی راهی ایتالیا شود.

در تابستان ۲۰۱۴ یوونتوس با ۲۰ میلیون یورو موراتا را از رئال خرید و دو سال بعد با ۳۰ میلیون یورو به همان تیم فروخت. دو سال حضور در یووه به موراتا فرصت پیشرفت و دقایق بازی بیشتر را داد تا مادرید بتواند در سال ۲۰۱۷ با رقمی در حدود ۶۶ میلیون یورو وی را به چلسی بفروشد.

سبایوس در تابستان ۲۰۱۷ با ۱۶.۵ میلیون یورو از بتیس به جمع کهکشانی ها اضافه شد و حالا مادریدی ها امیدوارند الگوی موفق موراتا در مورد سبایوس نیز عمل کند.

سبایوس در این فصل از لالیگا برای نشان دادن خود به مشکل خورده و تنها ۹ بار برای سفیدها به میدان رفته است. با این حال وی ۲ گل نیز به ثمر رسانده است. یوونتوس، میلان و حتی لیورپول می‌توانند در راستای پیشرفت سبایوس از او بهترین عملکرد را بگیرند اما در رئال، تضمینی برای آینده او وجود ندارد.

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • CR 6+4 FCP

  قرضی خوبه.

 • رئالی

  به هیچ وجه رئال نباید بازیکن هاش رو بفروشه.بازیکنایی مثل سبایوس و آسنسیو نسل بعدی رئال رو می سازن نباید از دست شون بده

 • Hala Madrid

  همون اول فصل بهش پیشنهاد شد که به عنوان بازیکن قرضی به تیمی بره که فیکس بازی کنه تا پیشرفت کنه و بعد به رئال برگرده ولی خودش خواست که در رئال بمونه.
  با وجود کاسمیرو، مودریچ، کروس، ایسکو، کواچیچ، وازکز، آسنسیو و... در رئال، هیچ کسی انتظار نداره که سبایوس فیکس بشه، دقیقا مثل یورنته

 • Cr7-17

  تو بزرگترین و پرافتخارترین و با شکوه ترین تیم تاریخ فرصت ازمون خطا نیست اینجا فقط جای بهترینهاست
  بایدقرضی بره سطحشو ببره بالاتر بعد دوباره برگرده
  !Hala madrid¡

برچسب ها