برای نگه داشتن صلاح، لیورپول دست به دامن هموطنش خواهد شد

برای-نگه-داشتن-صلاح-لیورپول-دست-به-دامن-هموطنش-خواهد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از انتقال موفقیت آمیز صلاح، لیورپول به جذب دومین بازیکن مصری می‌اندیشد.

به گزارش وب سایت نود، تیم تاک صبح امروز در گزارشی ویژه نوشت صلاح درباره رمضان صبحی، هم تیمی خود در تیم ملی مصر و وینگر استوک سیتی اطلاعات خوبی به یورگن کلوپ داده است و حال استعدادیاب های لیورپول نگاه خود را معطوف گوش چپ ۲۱ ساله کرده اند. صبحی با سفالگران تا سال ۲۰۲۲ قرارداد دارد.

صبحی در سال ۲۰۱۶ و با ۵ میلیون پوند به استوک سیتی پیوست و تیم تاک معتقد است استوک برای دادن مجوز خروج صبحی، تنها به پیشنهاد های بالای ۱۵ میلیون پوند گوش خواهد داد.

البته می‌توان یک سناریوی جایگزین نیز برای این انتقال احتمالی نوشت. نمایش درخشان صلاح در این روزها برای لیورپول چشمان بزرگترین غول های اروپا را به خود معطوف کرده است و کلوپ احساس می‌کند داشتن یک هموطن در رختکن می‌تواند صلاح را به ماندن در آنفیلد برای حداقل یک فصل دیگر ترغیب کند.

صلاح این روزها با مسی مقایسه می‌شود و گزارش های امروز حاکی از آن بودند که بارسلونا، پاریسن ژرمن و رئال مادرید همگی آماده اند تا در تابستان با پیشنهادی ۲۰۰ میلیون پوندی صلاح را به اردوی خود بیاورند.

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • CR 6+4 FCP

  گزارشگران انگلیسی چطور می خواهند رمضان صبحی را تلفظ کنند. البته اینجوری مسلمانان بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

 • حمید

  به این میگن باشگاه
  ی بازیکن گرفتن 30 ۴۰ میلیونی گرفتن
  عرض ی سال
  قیمتش به ۲۰۰ میلیون رسیده
  فوتبال ما هم تا زمانی که خصوصی نشه
  هیچوقت پیشرفتی نمیکنه.

 • آبی اناری

  چرا همه با مسی مقایسه میشوند ولی کسی با سلطون مقایسه نمی شود

  • بارسلونا❤

   چون مسی معیار فوتباله

 • Wien

  صلاح بازیکن خوبیه،ولی اینکه با مسی مقایسه بشه،فقط یه شوخی و جوک میمونه،من اصلا کاری به توانایی های مسی ندارم،ولی هر وقت هر بازیکنی توانست پنج،شش، یا هفت سال تو اوج و صلابت باشه و هر سال بهتر از سال قبل باشه،تازه آنموقع میشه تصمیم گرفت که آیا میشود مقایسه کرد یا نه،مسی الان بالای دهساله تو اوجه،و هر سال جزو سه نفر بهترین های سال به انتخاب فیفا هستش،حالا ببینیم اصلا صلاح میتونه برای یکبار هم که شده جزو سه نفر بهترینها باشه،مقایسه پیشکش.

برچسب ها