عدم انصراف یاران آزمون از بازی در ورزشگاه جام جهانی ۲۰۱۸

عدم-انصراف-یاران-آزمون-از-بازی-در-ورزشگاه-جام-جهانی-2018

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال روبین کازان از ادامه بازی در یکی از ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انصراف نداده است.
به گزارش وبسایت نود سرویس رسانه‌ای لیگ برتر روسیه از عدم دریافت هرگونه نامه‌ای مبنی بر انصراف تیم روبین‌ کازان از بازی در کازان آره‌نا جهت رویارویی با تیم احمد گروژنی خبر داد.

بازیکنان تیم‌های روبین کازان و اسپارتاک مسکو پس از بازی هفته گذشته لیگ برتر روسیه در کازان آره‌نا به شدت از کیفیت نامناسب زمین چمن این ورزشگاه انتقاد کردند و اخباری مبنی بر انصراف یاران سردار آزمون از برگزاری بازی‌های‌شان در کازان آره‌نا منتشر شد.

یک عضو سرویس رسانه‌ای لیگ برتر روسیه نیز به روزنامه ریانووستی اعلام کرد باشگاه روبین کازان تا یک هفته پیش از آغاز بازی با احمد گروژنی فرصت دارد تا انصراف خود را از میزبانی در کازان آره‌نا به صورت مکتوب ارسال کند.

کازان آره‌نا در سال 2013 میلادی ساخته شد و در جام جهانی 2018 روسیه نیز محل برگزاری بازی تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و ایران از گروه B این رقابت‌ها خواهد بود.

1140

تسنیم

نظرات ۲

  • ما که خونمون آبیه شما چه طور؟

    شاید شاید شاید شاید کیفیت زمین به کمکمون بیاد . خیلی امیدوارم که هافبک های تکنیکی اسپانیا نتونن او کیفیت بالاشون رو جلوی ما ارایه بدن
    به امید موفقیت تیم ملی

  • CR 6+4 FCP

    کیفیت زمین جام جهانی خوب نباشه؟!

برچسب ها