رونمایی از پوستر و بلیت بازی دوستانه تیم های ایران و تونس/ قیمت بلیت های بازی ایران اعلام شد

رونمایی-از-پوستر-و-بلیت-بازی-دوستانه-تیم-های-ایران-و-تونس-قیمت-بلیت-های-بازی-ایران-اعلام-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال تونس برای دیدار تدارکاتی این تیم با ایران ۴۰ هزار بلیت تهیه کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزنامه الشروق تونس خبر داد که فدراسیون فوتبال تونس برای دیدار دوستانه فردای تیم ملی این کشور با ایران در ورزشگاه رادس شهر تونس تدارکات لازم را برای حضور پرشور هواداران تونسی دیده است.

این روزنامه تونسی خبر داد که فدراسیون تونس ۴۰ هزار بلیت را برای این بازی تهیه کرده است تا میان هواداران توزیع کند. قیمت بلیت ها نیز بنا به جایگاهشان متفاوت است. قیمت بلیت ها به این شکل است ۲۰ دینار(۳۸ هزار تومان) جایگاه معمولی، ۳۰ دینار( ۵۷ هزار تومان) جایگاه متوسط و ۶۰ دینار( ۱۱۶ هزار تومان) جایگاه وی آی پی است. گفتنی است، گنجایش ورزشگاه رادس 60 هزار نفر می باشد. در همین راستا، فدراسیون فوتبال تونس امروز از پوستر این بازی تدارکاتی رونمایی کرد.

همچنین در این پایگاه خبری، تصویر بلیت های چاپ شده برای دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و تونس را منتشر و اعلام کرد که قیمت بلیت تماشای این دیدار به مبلغ 20 دینار تونس (حدود 38 هزار تومان) به فروش می رسد.

دیدار تیم ملی ایران با تونس فردا شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه رادس تونس، دومین دیدار تدارکاتی اش را برای حضور در رقابت های جام جهانی برگزار می کند.

 

2081

فارس

نظرات ۳

 • CR 6+4 FCP

  این بازی می تونه یه محک جدی باشه.

  • محسن

   این بازی می تونه یه محک جدی نباشه.

 • Saeed

  سلام.بازی خوبی در حد مراکش میباشد.اما مابقی بازیهای دوستانه در حد سایر همگروها نیست. ایکاش میتونستیم علاوه بر یونان و ترکیه با صربستان و بلژیک هم بازی داشته باشین

برچسب ها