کلینزمن: به زودی به دنیای مربیگری بازمی‌گردم

کلینزمن-به-زودی-به-دنیای-مربیگری-بازمیگردم

وبسایت رسمی برنامه نود - کلینزمن از تمایلش برای بازگشت به عرصه مربیگری صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلینزمن سرمربی سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان که از زمان جدایی از تیم ملی آمریکا در نوامبر 2016 دیگر در عرصه مربیگری فعالیت نکرده است، در مصاحبه اخیرش با یک رسانه آلمانی اذعان داشته که از دوران استراحت لذت می برد ولی به فکر بازگشت به عرصه مربیگری است:

مطمئناً به عرصه مربیگری بازخواهم گشت. در حال حاضر دوران استراحت خوبی را سپری می کنم و از آن لذت می برم. نمی دانم چه زمانی دوباره روی نیمکت می نشینم ولی قطعاً به مربیگری بازخواهم گشت. فعلاً مشتاقانه منتظر جام جهانی 2018 هستم و بعد از آن فعالیتم را از سر می گیرم.

کلینزمن همچنین درباره ناکامی تیم هایی همچون دورتموند، کلن، هوفنهایم و فرایبورگ در عرصه اروپایی چنین گفت:

دوران حساسی برای فوتبال آلمان است. دوران خوبی را پشت سر گذاشتیم، موفقیت تیم ملی در جام جهانی 2014 و موفقیت های تیم های باشگاهی در لیگ قهرمانان ولی نتایج اخیر نشانه خوبی نیست، همه باید آگاه باشند که موفقیت های اخیر کافی نبوده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • بهرام

    فکر نمیکنم ایران بهش پیشنهاد بده یا اگر پیشنهاد بدن بیاد ولی گزینه ی فوق‌العاده ای می‌تونه برای ایران باشه بعد از رفتن کی‌روش

  • تراختورچی

    یه مربی آلمانی کلاسیک و با کلاس که با تیم های ملی مثل خود آلمان و آمریکا کار کرده میتونه یه آلترناتیو خوب واسه کیروش باشه امیدوارم تیم ملی تو جام جهانی و جام ملت ها موفق باشه

برچسب ها