مورینیو: منطقی فکر کنید! منچستریونایتد در مرحله گذار است

مورینیو-منطقی-فکر-کنید-منچستریونایتد-در-مرحله-گذار-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو بار دیگر پاسخ انتقادات را داده است.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد که اخیراً به دلیل حذف از لیگ قهرمانان اروپا مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است، بار دیگر در مقام پاسخ برآمده و در واکنش به نتایج تیمش، چنین گفته است. مورینیو در صحبت با CNN این گونه عنوان کرده است:

ناامیدی هواداران را درک می کنم، ناراحتی شان را بابت حذف از لیگ قهرمانان درک می کنم ولی چیزی بیش از این را درک نمی کنم. در تاریخ فوتبال در تمام دنیا و نه فقط در انگلیس، باشگاه های بزرگی بوده اند که دورانی موفق و پرشکوه داشته اند و دوران گذار را هم در تاریخ خود داشته اند. در شرایط کنونی با نگاه به لیگ برتر تصور می کنم تنها یک تیم (منچسترسیتی) است که با فعالیتش در فصول قبل خودش را بهتر از ما آماده ساخته و در صدر قرار دارد، اما 18 تیم دیگر پایین تر از ما قرار دارند، پس یک تیم بالاتر از ما و 18 تیم پایین تر از ما. البته که می خواهیم در آینده ای نزدیک، 19 باشگاه پایین تر از ما باشند ولی حقیقت فعلاً این است. حقیقت برای انسان های با منطق، با شعور، با عقل و با درک از ورزش، این است که ما در مرحله گذار هستیم. با این حال، در همین مرحله گذار هم ما به دنبال قهرمانی هستیم، همانطور که فصل قبل این کار را انجام دادیم و در این فصل هم به دنبال کسب موفقیت هستیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • Mm

  حرف درستی میزنه ولی توقع این بود تیمو حداقل به ۸ تیم اروپا برسونه

  • البرز

   اول اومد هرچی تو دهنش بودبه باشگاه گفت...حالا که بهش فهموندن اینجا منچستره هر حرفی دلت بخواد نمیتونی به باشگاه بگی...اینجا چلسی نیست اومدی توش بعد بیست سال واسشون قهرمانی لیگ اوردی همه بپرستنت..اینجا منچستره...پر طرفدار ترین باشگاه دنیا(طبق امار فیفا)و یکی از پر افتخارترین باشگاه های اروپا
   حالا اومده ماله بکشه

 • ali

  میشه مشخص کنن این مرحله گذار قراره چقدر طول بکشه؟؟ 3تا مربی بعد فرگی اومدن و الان 5 سال از رفتن فرگی گذشته و تیم بیشتر از یک میلیارد پوند خرج کرده ولی دریغ از یک نشونه کوچیک از اینکه این تیم قراره توی اینده موفق بشه. واسه اینکه توی راه درست نیستیم رو بدونیم کافیه ببینیم این بازیکن های مارو کیا میخوان میشه مورینیو بگه الان بلیند دارمیان اسمالینگ جونز یانگ فلاینی هررا لینگارد رو کدوم تیم بزرگی میخوادشون؟ ما با این بازیکن ها قراره جام بگیریم؟ حتی اگه بازیکنهارو فراموش کنیم کدوم طرفدار یونایتدی معتقد هستش با این سبک بازی ما قهرمان میشیم؟؟؟

 • محمود

  اقا پپ هم همزمان با تو امده سرمربی سیتی شده با این تفاوت که مورینیو تجربه حضور در انگلیس رو قبلا داشته از نظر خرید هم که منچستر فقط ۱۳۰م کمتر خرج کرده...ولی با همه اینا بنظر من منچستر بهتر از مورینیو فعلا گیرش نمیاد چون بهترین مربیهای دنیا در حال حاضر تیم دارن و باید بیشتر به مورینیو وقت بدن تا خودشو ثابت کنه

  • خلیل

   تیم سیتی که پپ تحویل گرفت خیلی اماده تر از یونایتدی بود که موربنیو تحویل گرفت!

 • میثم

  ولی این دوره گذار برای من یونایتد خیلی داره طولانی میشه
  1 سال مویس،2 سال فن خال،2سال مورینیو
  دلمون برای یونایتد هجومی فرنگی تنگ شده.

برچسب ها