بارسلونا و تلاش مجدد برای جذب هافبک پی اس جی

بارسلونا-و-تلاش-مجدد-برای-جذب-هافبک-پی-اس-جی

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در این تابستان نیز برای جذب ربیو تلاش کرده بود.

به گزارش وب سایت نود، موندو دپورتیوو ادعا کرده که در زمان انتقال نیمار به پی اس جی، بارسلونا نیز قصد داشته در ازای بخشی از قرارداد نیمار، آدرین رابیو، هافبک پاریسی ها را جذب کند تا خط هافبک خود را تقویت نماید. پی اس جی مانع رفتن این هافبک ۲۲ ساله شد اما تلاش بارسلونا برای جذب این بازیکن سابق آکادمی من‌سیتی در این تابستان مجددا آغاز خواهد شد.

رابیو که در این فصل در ۲۷ بازی از ۳۱ بازی پاریسن ژرمن در لیگ ۱ به میدان رفته، فقط یک سال دیگر با پاریس سن ژرمن قرارداد دارد. مدعی جدی لوشامپیونا ترجیح می‌دهد این هافبک آینده دار را در راستای تقویت خط هافبک خود حفظ کند تا این که او را در تابستان ۲۰۱۹ و با یک انتقال آزاد از دست بدهد.

در حالی که آینده اینیستا در نیوکمپ همچنان مبهم است، بارسلونا تلاش های خود را برای جذب مهره های جایگزین شروع کرده است. بارسا در این پست ایوان راکیتیچ و سرخیو بوسکتس را در اختیار دارد اما اضافه شدن رابیو، موتور محرکه بلوگرانا را قوی تر از قبل خواهد کرد.

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • aref

  عجب

 • رونالدو سرور مسی

  بهترین بازیکن های جهان رو هم که بخرن هرمون یه تنه موقعیت هارو خراب میکنه

  • m

   اصلا فوتبال نگا می‌کنی مسی ک می پنالدو نیس بره محوطه منتظر باشه چند ۵گل آخر مسی و با پنالدو مقایسه کن بعد برو تو غار ههههههه

  • Wien

   مستاجر خدا،اگه اسم کاربریت رو هم عوض کنی،باز هم خودت رو با این ادبیاتت لو میدهی،من بارها متوجه شدم زیر یک خبر با نام های کاربری مختلف کامنت های زیادی را فرستادی،که مثلا نشون بدی در مورد مخالفتت با یک موضوع،تنها نیستی و دیگرانی هم هستند که دقیقا مثل تو فکر میکنند.

برچسب ها