ورزشگاه بازی ایران - پرتغال مهیای تحویل به فیفا می‌شود

ورزشگاه-بازی-ایران-پرتغال-مهیای-تحویل-به-فیفا-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - موردویا آره‌نا مهیای تحویل به فیفا و کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل  از سایت اسپورت روسیه، ولادیمیر سوشکوف، رئیس جمهوری موردویای روسیه گفت: موردویا آره‌نا که در شهر سارانسک جهت بهره‌برداری در جام جهانی 2018 فوتبال ساخته شده است تا پایان ماه جاری میلادی آماده تحویل به فیفا و کمیته سازماندهی این رقابت‌ها می‌شود.

وی افزود: امروز (پنجشنبه) هفتمین و آخرین مرحله بازدید کنترلی ورزشگاه موردویا توسط نمایندگان فیفا و بازرسان ویژه‌ای انجام شد و تا روز 31 ماه مارس به فیفا تحویل داده می‌شود.

کولین اسمیت، مدیر دپارتمان مسابقات فیفا نیز پس از بازدید از موردویا آره‌نا اظهار داشت: کارهای زیادی در این ورزشگاه صورت گرفته است و همانند سایر ورزشگاه‌های میزبان دیدارهای جام جهانی 2018 روسیه سه بازی آزمایشی در آن برگزار خواهد شد. به صورت کلی از روند ساخت ورزشگاه موردویا خشنود هستیم.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال ساعت 22:30 چهارم تیر ماه سال جاری از گروه B جام جهانی 2018 روسیه در موردویا آره‌نا به مصاف هم خواهند رفت.

20441

نظرات ۴

 • sadra

  نریم بازی 3-0 بشه ابروش خیلی بیشتره از من گفتن بود با این فرمی که رونالدو داره و برنادو سیلوا منچسترو هافبکو متینو و ماریو و ضوارشما و نانی بهتره نریم دیگه....

  • آراز

   کوارشما دوست من !!

 • Reza

  قراره اینجا پرتغال رو ببریم؟

 • کهنه سوار سرخپوش

  کیروش پرستان نترسید

برچسب ها