۸ تخته فرش نفیس ایرانی هدیه به موزه فیفا، میزبان جام جهانی و کاپیتان‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش

اقدام-جالب-توجه-فدراسیون-فوتبال؛-8-تخته-فرش-نفیس-ایرانی-هدیه-به-موزه-فیفا-میزبان-جام-جهانی-و-کاپیتانهای-اسپانیا-پرتغال-و-مراکش

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد ۸ تخته فرش نفیس که توسط بهترین بافنده‌ها در تبریز آماده شده را به کاپیتان‌های هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی، ‌آستان قدس رضوی، موزه فیفا و موزه روسیه که میزبان جام جهانی است، اهدا کند.

به گزارش وبسایت نود به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال ایران 8 تخته فرش برای مسابقات جام جهانی به بهترین بافنده ها در شهر تبریز سفارش داده تا این فرش‌ها برای مسابقات جام جهانی آماده شود.البته مراحل بافت فرش‌های مد نظر فدراسیون تقریبا رو به اتمام است.

4 تخته فرش در ابعاد 2 در 1 متر برای ارائه به موزه های فیفا و همچنین روسیه، فدراسیون فوتبال ایران و آستان قدس رضوی در نظر گرفته شده و 3 تخته دیگر هم برای ردو بدل شدن بین مراسم ابتدایی و اهدای فرش‌ها به کاپیتان‌های تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال در نظر گرفته شده است.
فدراسیون فوتبال یک تخته فرش دیگر را هم برای صعود احتمالی و اهدای آن به کاپیتان تیم ملی رقیب ایران در مرحله بعد در نظر گرفته که این اقدام در نوع خود جالب توجه است.

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است.

 

1004

فارس

نظرات ۴

 • اس

  حرکت قشنگیه ....

 • CR 6+4 FCP

  1 متر 2 متر فرش رو ببریم تو زمین.

 • تیراختور

  یه چن تا هم دیگه میبردن میدادن به کاپیتانا تا فینال ک بالا میریم زشته به یکیشون بدیم به یکیشون نه گفتم که کم نیاد
  آرزوی موفقیت واسه تیم ملی

 • علی

  یه فرش دیگم ببافید برای فینال با برزیل

برچسب ها