کامیابی‌نیا: سه امتیاز از تهران بیرون نمی‌رود

کامیابینیا-سه-امتیاز-از-تهران-بیرون-نمیرود

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک پرسپولیس گفت: احترام زیادی برای السد قائلیم اما سه امتیاز از تهران و ایران بیرون نمی‌رود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کمال کامیابی‌نیا در نشست خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس و السد قطر در گروه C لیگ قهرمانان آسیا گفت: در هفته تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم و ریکاوری خوبی انجام دادیم و می‌دانیم السد بازیکنان خوبی دارد. احترام زیادی برای این تیم قائلیم اما سه امتیاز از تهران و ایران بیرون نمی‌رود تا صدرنشین از گروه‌مان صعود کنیم و در مرحله بعد هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در بازی فردا چه انتظاری از هواداران دارد تا احیانا باشگاه پرسپولیس از سوی AFC جریمه نشود، خاطرنشان کرد: متاسفانه سال گذشته مقابل لخویا بدون تماشاگر بازی کردیم و از بابت اینکه هواداران خوب‌مان در ورزشگاه حضور نداشتند خیلی حسرت خوردیم اما امسال خداراشکر هواداران‌مان در آسیا سنگ تمام گذاشتند و مسائلی که باید رعایت می‌کردند را رعایت کردند تا باشگاه جریمه نشود و متضرر نشویم. امسال در بازی‌های لیگ برتر نیز هواداران در سرما و گرما از ما حمایت کردند تا قهرمان شویم. همه در جریان هستید که پرسپولیس بهترین و بیشترین هواداران آسیا را دارد و آنها همیشه به عنوان یار دوازدهم کنار ما بوده‌اند. امیدوارم فردا هم از ما حمایت کنند تا 3 امتیاز را بگیریم.

کامیابی‌نیا در مورد مصدومیت محسن ربیع‌خواه و همچنین بحث تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ربیع‌خواه هم‌بازی من و یکی از بازیکنان خوب تیم ما بود که در این فصل و فصل گذشته کمک زیادی به تیم ما کرد. همه تیم از مصدومیتی که برای او بوجود آمد ناراحت شدیم. مطمئنا بازیکنان و باشگاه پرسپولیس پشت او هستند تا ربیع‌خواه با قدرت برگردد و بتواند به تیم ما کمک کند. این وظیفه ما را هم سنگین می‌کند. در مورد تمدید قرارداد هم مذاکراتی با باشگاه داشته‌ایم و امیدوارم به توافق برسیم تا بتوانیم به تیم‌مان کمک کنیم.

دیدار پرسپولیس و السد در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 فردا (دوشنبه) در ورزشگاه‌ آزادی برگزار می‌شود.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۷

 • 06

  انشاءالله که میبریم به کوری چشم دشمنامون.

 • عشقممم نیمار

  اره واقعا از تهران بیرون نمیره...چون برا ساعاتی
  در جیب مربی السد و موقعی ک هنوز تو تهرانه میره...
  درکل یه جورایی راس گفتی...
  ههه
  اما کمال گتوزو...‌فردا نشون بده واقعا لقب گتوزو
  لایقته ...البته اگ بغداد بزاره..و البته ژاوی...
  ههه
  البته یادت باشه ها...اسیا ..ایران نیس ها...
  ک تکل خشن بزنی اما بت کارت قرمز ندن...
  ..تو‌لیگ‌ایران درسته داورا کمکت میکردن و‌ب تکلای
  خشنت ..کارت نمیدادن... اما تو اسیا جریان فرق داره...
  ههه
  درکل ...ما استقلالیا با تیم نونهالامون ..السد بردیم
  حالا شما شیشپولیسیا ..با قوی ترین تیم تاریخ شیشپولیس (بقول خودتون)ببینم چیکا میکنین...
  ههه

  • مرجان

   بابا سوزش از سرتا پا حرفات میباره

  • پرسپولیس همه ی دنیا

   خودت فهمیدی چی گفتی سه امتیاز میره توجیب مربی السد ولی اون از تهران بیرون نمیره یعنی میخواهد اینجا زندگی کنه
   خخخخخخخخخخ اینست منطق یک استقلالی
   آره بابا شما استقلالی با نونهالانتون رئال را هم بردید دیگه السد والهلال که جای خود داره فقط انگار اونا باتیم نوزاداشون جلو شما قرار گرفتند همچین میگید که الهلال را حذف کردیم که انگا ردوتیم دیگه که دو بازی جلوی این تیم انجام دادند هیچکاره بودندو شما که یه بازی جلوشون انجام دادید وباگل به خودی بردیدهمه کاره اصلا روتون میشه حرف از برد با الهلال بزنید حالا بماند که یه تیم که باباازیکنای اصلی جلوتون بازی کرد شیش تایتون کرد

 • ایوب عشقپولیسی

  به امید خدا و تلاش بچه ها و صدالبته حضور ۸۰_۹۰ هزار هوادار عاشق پرسپولیس فردا با یه بازی خوب و زیبا سه امتیاز میگیریم و به عنوان صدرنشین ب مرحله بعد میریم

 • Abedi

  ما با منصوریان حذفش کردیم شما با بهترین تیم تاریختون ببینیم چیکار میکنید
  من بعید میدونم بتونید ببرید تو خوشبینانه ترین حالت مساوی و دومی و بازی حذفی مقابل الهلی عربستان و بازم آبرو ریزی مقابل عربستانی ها

 • ￵ارش

  فردا ثابت کنین پرسپولیس افت نکرده فردا ازمون خیلی سختی برا شماست

برچسب ها