نیمار: حرف‌های مسی باعث شد راحت‌تر در بارسلونا بازی کنم

نیمار-حرفهای-مسی-باعث-شد-راحتتر-در-بارسلونا-بازی-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - نیمار به خاطر این که زیر سایه مسی نباشد از بارسلونا شد و در تابستان گذشته به پی اس جی پیوست اما خودش می گوید که رابطه خوبی با ستاره ارژانتینی داشته است.

به گزارش وبسایت نود، نیمار خاطره ای را از چهار سال پیش نقل کرد، یعنی در اولین فصلش در بارسلونا. نیمار از این که نتوانسته بود بازی خوبی داشته باشد در تونل رختکن بارسلونا گریه می کرد که مسی به سمت او رفته و به این بازیکن دلداری داده است. نیمار در این باره گفت:"مسی من را دید که داشتم اشک می ریختم چون در نیمه اول خوب کار نکرده بودم. دید که من ناراحت هستم و با من صحبت کرد. به من گفت:"تو باید خودت باشی، فوتبال خودت را بازی کنی و نا امید نشوی." در ابتدا از این که با او صحبت کنم خجالت می کشیدم اما بعد از آن صحبت ها راحت تر بازی کردم، اعتماد به نفسم بیشتر شد و فوتبال بهتری ارائه دادم. بعد از آن ارامش بیشتری پیدا کردم و رفاقت بزرگ ما از آن جا آغاز شد."

نیمار در حال حاضر در حال ریکاوری از مصدومیتش است و امیدوار است که با درخشش در جام جهانی بتواند به کسب توپ طلا نزدیک شود.

1140

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • سعید

  اومدی منت کشی؟ برو آقا برو ...

 • محمد

  خود گذشتگی مسی و موقعیت سازی هاش برای تازه وارد ها خیلی عالیه.حتی توپایی که خودش میتونه بزنه رو هم پاس میده که اونا بزنن.و نتیجشو هم دیدیم که نیمار چقدر خوب تو ترکیب جا افتاد

 • مستاجر خدا

  اینم دیده رئال نمیخرش میخواد برای مدیاسی چاپلوسی کنه که بارسا بخردش واقعا متاسفم برات بیمار شاهزاده بیل خیلی از تو بهتره

  • مستاجر خدا

   این آغا من نیستم
   من نیمار و بعد رونالدو بهترین بازیکن جهان میدونم
   نه الان وقتی توی بارسا هم بود میگفتم و دوسش داشتم

   لطفا با اسم من کامنت نده

  • بارسا

   مستاجر تو دو سه کامنت قبلی :
   نیمار دومین بازیکن خوب جهان :)

  • امید

   اون زمان که شایعه اومدن نیمار به داور مادرید داغ بود همین بشر از نیمار تعریف میکرد، الان که دید با وجود داور نیازی به اومدن نیمار نیست حرفشو عوض کرد.
   شاهزادتون هم که به جای کاخ همش تو کیلینیک فیزیوتراپیه، حالا به عمو پرز بگین به جای پول دادن به داور بیاد این بدبخت رو بیمه کنه تموم حقوقشو داد پول دکتر.

  • محمود

   دروغ نگو خودتی مستاجر خدا زده کامنتات تابلو

 • حمید مسی

  من دیگه حرفی ندارم غیر از 2 جمله همیشگی:
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

 • CR 6+4 FCP

  مستاجر نخواهیم طرفدار رئال ما نباشی باید جی کار کنیم؟ نیمار همیشه جایش در کنار سلطان محفوظه.

 • امید

  حالا باز بگن مسی اجازه نمیده بازیکن بزرگ بیاد بارسا

برچسب ها