درویش: قلی‌زاده و ترابی خانه‌شان را رها نمی‌کنند تا به استقلال و پرسپولیس بروند

درویش-قلیزاده-و-ترابی-خانهشان-را-رها-نمیکنند-تا-به-استقلال-و-پرسپولیس-بروند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا تأکید کرد که دو بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال این باشگاه در صورت نداشتن پیشنهاد خارجی در سایپا می‌مانند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا درویش درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: با توجه نتایجی که بازیکنان به دست آورده‌اند و زحماتی که کادر فنی کشیده است، دو فینال دیگر داریم تا نایب قهرمان شویم. اگر خدا کمک کند و این دو بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم، سهمیه آسیا را خواهیم گرفت.

وی در مورد اینکه آیا ابتدای فصل تصور می‌کرد که سایپا برای نایب قهرمانی بجنگد، تصریح کرد: حسن فوتبال به این است که قابل پیش‌بینی نیست. علی دایی این شایستگی را دارد که نتیجه بگیرد. ایشان قول یک رقمی بودن را داده بودند و اکنون می‌بینیم تیم برای نایب قهرمانی تلاش می‌کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که تکلیف دایی و دستیارانش برای فصل آینده چطور خواهد بود، گفت: قرارداد دایی دو ساله است و قطعاً سال آینده در سایپا خواهد بود. انتخاب دستیارانش نیز در حوزه اختیارات اوست و سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد چه افرادی را باید در کنارش داشته باشد.

درویش در واکنش به پیشنهاداتی که برای قلی‌زاده، مهاجم سایپا مطرح شده است، خاطرنشان کرد: بیشتر بازیکنان ما در تیم‌های پایه‌ای سایپا حضور داشته‌اند و اینجا برای‌شان حکم خانه را دارد. قلی‌زاده هم از این امر مستثنی نیست، مگر اینکه از یک تیم خارجی خوب پیشنهاد داشته باشد که ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی در مورد بحث پیشنهاد استقلال به این بازیکن گفت: اینها صحبت‌های رسانه‌ای است و یقیناً قلی‌زاده خانه‌اش را رها نمی‌کند تا به استقلال و پرسپولیس برود. مهدی ترابی هم چنین شرایطی دارد. اگر او با پیشنهاد خوب خارجی روبه‌رو شود، ترانسفر می‌شود، در غیر این صورت در خدمت او نیز خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که با چه استدلالی می‌گوید که قلی‌زاده و ترابی با وجود پایان قراردادشان در سایپا می‌مانند، گفت: سایپا حکم خانه این دو بازیکن را دارد. کسی که هفت هشت سال در یک جا حضور داشته و با آن انس گرفته است، خانه‌اش را رها نمی‌کند. ابراهیمی صادقی در دوران اوج فوتبالش از تیم‌های تهرانی و شهرستانی زیادی پیشنهاد داشت، اما پول کمتری گرفت و در سایپا ماند. قلی‌زاده و ترابی هم در سایپا می‌مانند، مگر اینکه پیشنهاد خارجی داشته باشند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۷

 • 6

  این چه حرفیه اقای درویش? مگه اسیر گرفتید?

  ترابی که احتمالا فصل بعد لزیونر میشه.... قلی زاده هم هر تیمی دوست داره میره...

 • ایمان۰۴

  یکی میاد استقلال ترجیها قلی زاده چون استقلالی شدید ترابی هم مال خودتون پرسپولیس هم که بی پنجره شده

  • زلزله 6 ریشتری سرخ

   با پنجره بی پنجره کماکان باید در حسرت صدر بسوزید
   اول فصلم گرون ترین تیم تاریخ فوتبال داشتید که داش علی داشت میبردش دسته 1 البته همون جا میرفتید بد نبود حداقل بعد از شیش سال میتونستید قهرمان بشید

 • تاج کبیر اسیا

  جفتشون قراردادشون تموم شده و شما نمیتونی راجب ایندشون تصمیم بگیری

 • بلوچ سرخ

  فک کنم این حرفا رو بازیکنا باید بزنن در شان یک مدیر نیست که از این طریق به بازیکنا فشار بیاره

 • milad.GH

  یه جور میگه قلیزاده و ترابی خانه خود رو ول نمیکنن که انگاز سایپا خیلی قوییه در ضمن خیلیا میگن خیلیا به جایی نمیره

 • سولدوز تراختور

  بازم بعضی از باشگاههای بیت المال خور شروع به جذب بازیکنان کلیدی تیمها کردن تا کی با این شکل با تضعیف تیمهای دیگه میخوایین با جعل قهرمان بشین...

 • ششتقلال

  ترابی و قلی زاده هردو پرسپولیس هستن،بعدشم اونا ترجیح میدن بیان پرسپولیس زیردست برانکو،نه شوفر که هیچی بارش نیست

  • مسعود گل باشی

   خخخخ مرسی کلی خندیدم

  • خطاب به بالایی

   دیسلایک ها رو .... ای خدا

 • s.m

  به 100 سال سیاه که رها نمی کنند ارزونی خودتون

 • وحید

  خانه خودرا رها کرده و به استقلال می آید شما حق دخالت نداری مگر اینکه پول خرج کنی و پولی بالاتر از استقلال بدهی. درمورد بازیکنی که قراردادش تمام شده اینگونه سخن گفتن خنده دار اس.

 • جواتی

  اگه خودشون دوست دارن همچنان توی این خانه بمانند تا حیف بشن

برچسب ها