هدیه شفر به کی‌روش؛ بمب ساعتی

هدیه-شفر-به-کیروش؛-بمب-ساعتی

وبسایت رسمی برنامه نود - وریا غفوری، بمب ساعتی استقلالی‌هاست. بمبی که هر دقیقه می‌تواند منفجر شده و گلی را برای استقلال بزند یا بسازد و امشب مقابل الهلال هم، گل اول بازی را زد.

به گزارش وب‌سایت نود، رامین رضاییان در تمام روزهای سال گذشته خودش را در روسیه تجسم می‌کرد. بازیکنی که درروزهای سکونشینی، نیمکت‌نشینی و بدون تیمی بازیکن مورد اعتماد کی‌روش بود و سرمربی تیم‌ملی با هیچ اتفاقی روی نام مدافعش خط قرمز نمی‌کشید. حتی روزهای بد رامین اوستنده هم او را نگران نمی‌کرد که شاید جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد چون آلترناتیوی را برای خودش در لیگ ایران نمی‌دید. تمام تصورات خوب رضاییان اما با شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر دستخوش تغییرات زیادی شد.

وریا که بعد از جام ملت‌های آسیا نیمکت نشین شده بود، حالا دوباره ستاره استقلال و بهترین مدافع راست لیگ برتر شده است. با شروع نیم‌فصل دوم یک وریای متحول‌شده در ترکیب استقلال به میدان رفت. بازیکنی که هم مانند همیشه دفاع مطمئنی بود و هم حالا یک توانایی جدید به او اضافه شده بود. گلزنی و گلسازی. آمار سه گل و سه پاس گل در لیگ برتر و دو گل در لیگ قهرمانان در یک نیم‌فصلی که هنوز به پایان نرسیده می‌تواند آمار یک هافبک یا حتی مهاجم باشد اما شاید باورش سخت است که این، آمار یک مدافع است. مدافعی که حالا دارایی ارزشمند استقلالی‌ها محسوب می‌شود و امروز، حکم صدرنشینی آن‌ها در آسیا را امضا کرد.

وریا اگرچه همیشه بازیکنی در سطح خوب محسوب می‌شده است اما این آمار حتی استقلالی‌ها را هم غافلگیر کرده است. وریا غفوری نیم‌فصل اول همین فصل را با صفر گل و صفر پاس گل به پایان رساند. لیگ شانزدهم در کل فصل فقط دو پاس گل ارسال کرد و در لیگ پانزدهم در لیگ برتر و آسیا یک پاس گل را به نام خودش ثبت کرد. او در نیم‌فصل دوم اما روی 8 گل تیمش تاثیر داشته است و این آماری فوق‌العاده در روزهای منتهی به جام‌جهانی است. آماری که حتی رضاییان نمی‌تواند مانعی برای دیده‌شدن  آن بشود.

همانطور که در بازی‌های تدارکاتی و دوستانه این غفوری بود که در ترکیب تیم ملی جانشین رامین رضاییان شد و مشخص شد که دیگر خبری از مالکیت جناح راست برای رامین رضاییان و رویای زیبای روسیه نیست و او حالا آلترناتیو بسیار قدرتمندی دارد که برخلاف خودش هم بازی می‌کند هم فیکس است و هم ستاره است.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۲۰

 • mrm

  الماسی

 • هاکان

  شیر کردستانه، ۱۰۰تا مثل رامین رضاییان رو قورت میده..

 • رستمی

  زنده باد کیروش عزیز و دوست داشتنی،هیچ کس برای تیم ملی کیروش نمیشه

  • ....

   با کیروش تا ۲۰۲۲

 • علی

  هرقدرم بازیت خوب باشه و فوق ستاره باشی وقتی اخلاق درست نداشته باشی به هیچ جا نمیرسه،حیف رضائیان که با کاراش هم به خودش و هم به پرسپولیس ضربه زد

  • محمد

   در جواب بالایی : دوست من رضاییان که نه بازیش خوب بود نه اخلاق درست و حسابی داشت خخخخخخ
   # تعصب کورکورانه تا چه حد ؟؟؟

 • بنیامین

  وریا باید ترکیب باشه جانشینش هم محرمی . این دو تا با اختلاف از رضاییان بهترن

 • Majid تاجی

  وریا بازیکن کم‌اشتباه و خوبی است .

 • ABI

  شیره وریا.

 • وریا

  عشق است وریا جووووون . دمت گرم کاک وریا گیان

 • رهگذر

  وجود رقابت اونهم وقتی ابی و قرمز بشه به نفع تیم ملی و خود سرخابی هاست گرچه رامین از لیگ رفت ولی با اومدن وریا باعث تحرک بهتر و بیشتر تو تیم ملی میشه پرسپولیسیم ولی امیدوارم کیروش بهترین و تو جام جهانی فیکس بگذاره فرقی هم نداره از کدوم تیم باشه

 • سیانور

  اول فصل خیلیا دوس داشتن رضایین بیاد استقلال اما الان همونا هم مطمئنا خوشحالن که وریا موند و رضاییان نیومد،وریا سرحال

  • استقلالی ام....با افتخاااااااار

   نه دوست عزیز !....اشتباه نکن ،.....استقلالی ها هرگز دوست ندارند که یک بازیکن از تیم پرسپولیس وارد تیمشون بشه.....

برچسب ها