والورده: جدایی اینیستا هنوز قطعی نیست

والورده-جدایی-اینیستا-هنوز-قطعی-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بارسلونا تاکید کرده جدایی آندرس اینیستا از این تیم هنوز قطعی نیست.

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده در نشست خبری روز دوشنبه خودش عنوان کرده تکلیف آینده اینیستا ۳۳ ساله که اخبار زیادی مبنی بر پیوستنش به لیگ چین در تابستان منتشر شده هنوز مشخص نشده است. 

والورده به نقل از مارکا گفته:

درباره بازی بزرگداشت اینیستا صحبت می کنید اما جدایی او هنوز قطعی نیست. شاید بازیکنان دیگری هم از تیم جدا شوند اما من نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. اینیستا خودش باید درباره آینده اش تصمیم بگیرد. نمی خواهم شایعه پراکنی کنم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • مستاجر خدا

  جرات نداشتی به مدیا استراجت بدی نه؟
  همه رو فدای اون کردی
  مربی ترسو هیچ وقت موفق نمیشه

  بچه ها من خودخواه نیستم:))
  جووووووووک

 • طلبه

  بجای چین بیا پبش ژاوی

 • مجتبی

  اینها رو بفروشید : سیلسن ، الکس ویدال ، دینیه ، فرمالن ، آندره گومز ، آلکاسر
  اینها رو بخرید : دوناروما ، آلابا ، هکتور بیرین ، وایگل ، ورنر

  • Sam

   تمام این بازیکنهایی که نام بردی در تیمهای قبلی بهترین بودند.مربی عرضه نداره از بازیکن بازی بگیره. این بحث به کنار . خود والورده باید بره. مربی که تحت فشار ، محو بازی میشه همون بهتر که نباشه. مگر اینکه به لالیگا و کوپا راضی باشند. در شرایط گل و بلبل ، والورده مربی خوبی هست ولی تحت فشار قدرت تصمیم گیری نداره.بارسا یه مربی جیگردار میخواد .والورده حتی کاریزمای خوبی نداره که از کنار زمین بازیکنان رو تهییج کنه.خیلی بچه مثبت تشریف داره که به درد فوتبال نمیخوره.

  • بارتومئو

   چشم

 • حمید مسی

  یه جایزه باید برای کسی که اولین کامنت را میذاره درست کنن و بی شک به مستاجر میرسه و قهرمان میشه.همه جا اولین کامنته.واقعآ برام عجیبه.تو بخش بارسا تو بخش رئال همه جا اولینه .ببینیم کسی میتونه ازش سبقت بگیره.دست بجنبونید من هم سعیم را میکنم با اینکه میدونم تلاشم نتیجه ای نداره اما باز امیدوارم.برو به اسطورت پنالفسایدانوی پیر برس که ضربات کاشته را نمیذاره بقیه بزنن و خودش گند میزنه به هرچی ضربه آزاده و حق بقیه را میخوره و اگه شش قدم و پنالتی نبود و البته هافبکای رئال پشتش نبودن معلوم نیست الان کجا بازی میکرد.یه راموس با یووه نبود داشتید تحقیر میشدید اگه باز هم داور بهتون لطف نمیکرد.مسی بهترین گلزن لالیگاست بهترین پاسور و بهترین خلق موقعیت و را در لالیگا داره و بهترین دریبل زنه .اون سوارز،راکیتیچ،پائولینیو و اینسیتا و چند تای دیگه هستند که پیر شدن و باید از این تیم برن.در ضمن بارسا باید پسر کلایورت را بخره.فوق العادست.امیدوارم دیگه خرید افتضاح انجام ندن.اما بارسا اولین خریدش باید سرمربی باشه.اینا از کجا پیدا کردن؟!بارسا را ویران کرد.ادمین نظرام چاپ نمیشه این بار چندمه
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

 • kamyar

  ژاوی رو از دست دادن یکی رو نتونستن جایگزینش کنن مسی رو بردن عقبتر که هم کار ژاوی رو بکنه هم گلزنی
  اینیستا رو هم از دست میدن هم همونطور میشه مسی رو میارن یکم اینورتر که هم کار ژاوی و اینیستا هم گلزنی رو بکنه
  واقعا این مدیریت بارسا خنده داره دوباره تیم برمیگرده به دوران قبل از مسی که همیشه از رئال میباخت و هیچوقت قهرمان نمیشد.
  هرچی بارسا داره از مسی

برچسب ها