غفوری مشکلی برای همراهی استقلال ندارد/لیگ برای باقری به پایان رسید

غفوری-مشکلی-برای-همراهی-استقلال-نداردلیگ-برای-باقری-به-پایان-رسید

وبسایت رسمی برنامه نود - فرشید باقری به دلیل مصدومیت در نواحی قسمت آسیب‌دیده‌ قبلی فعلا نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، بعد از گذشت یک دقیقه از بازی استقلال مقابل الهلال فرشید باقری با اسیب دیدگی از ناحیه کشاله رو به رو شد و در دقیقه 5 جای خود را به میلاد زکی‌پور داد.

باقری از ناحیه‌ای مصدوم شده که نزدیک به مصدومیت قبلی‌اش است و به همین علت فعلا شرایط همراهی آبی پوشان را ندارد. از آنجا که دیدار استقلال و خونه به خونه بابل روز 13 اردیبهشت برگزار می‌شود و شفر برای این بازی به باقری نیاز دارد هافبک آبی پوشان نمی‌تواند تیمش را در دیدار با پیکان و سپاهان که روزهای دوم و هفتم اردیبهشت برگزار می‌شود همراهی کند. البته قرار است از این بازیکن بعد از بازگشت تیم به تهران تست گرفته شود اما کادر فنی و پزشکی استقلال قطعا روی این بازیکن ریسک نخواهند کرد.

از سوی دیگر ووریا غفوری شب گذشته در اواخر بازی دچار مصدومیت جزئی شد اما این بازیکن مشکلی برای همراهی آبی پوشان در دیدارهای آینده نخواهد داشت ضمن آنکه مجید حسینی فعلا باید به تمرینات خود در کلینیک باشگاه استقلال ادامه بدهد و به احتمال فراوان این بازیکن هم به دیدار با پیکان نمی‌رسد.

 

2051

فارس

نظرات ۶

 • ابی جان

  ما اگه یک مربی در حد نام استقلال داشته باشیم هیچ چیزی جلودارمون نیست حتا اگه یازده نفر اصلی هم مصدوم بشن این نام استقلال است که حریفان را به زانو در می آورد.ما که تیم سوم پایتخت و چهلم آسیا پرسپولیس نیستیم .

  • عمران

   زیادی خودتو دست کم گرفتیا استقلالی،تیم سوم پایتختو خوب امدی ولی دیگه چهلم اسیانیستی فکنم جزو بیستا باشی

  • خطاب به عمران

   بسوزززززز که از دیدن استقلال خوب داری می سوزی....

   به امید خدا استقلال تا فینال اسیا بالا میره و قهرمان میشه.... ان شالله

 • محمد اس اس

  بابا داش شفر وریا رو کمتر بازی بده مصدوم نشه برا بازی تو جام حذفی و آسیا مهمترها مث باقری نشه

 • Abedi

  خدا کنه همه بازیکنا تا مرحله حذفی و جام حذفی برسن بعد از اون میتونیم چند تا بازیکن خوب جذب کنیم که تو هیچ پستی بازیکن کم نداشته باشیم مخصوصا چند تا مهاجم و یه دفاع خوب

 • قرمز بی افتخار

  فرشید باقری واقعأ بازیکن درجه یکی هست پارسال ازش بد استفاده شد افت کرد الان شفر ازش درست استفاده میکنه تو جايه درست خیلی موثر هست (تو بازی سعی کنید درگیری هاش رو ببینید )حتی به اندازه ابراهیمی وقتی کنار امید هست خیلی بیشتر امید به چشم میاد امیدوارم زودتر برگرده به تیم و واسه فصل بعد هم بمونه چون امید ابراهیمی دیگری هست واسه استقلال
  تیم باید همیشه یه امید ابراهیمی داشته باشه

برچسب ها