اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص البسه تیم های ملی

اطلاعیه-فدراسیون-فوتبال-در-خصوص-البسه-تیم-های-ملی

وبسایت رسمی برنامه نود - فدارسیون فوتبال فراخوانی جهت تامین البسه تیم های ملی (غیر از بزرگسالان) صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت ،فدراسیون فوتبال ج.ا. ایران در نظر دارد برای تامین البسه ورزشی مورد نیاز کلیه تیم های ملی فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال (به غیر از تیم ملی بزرگسالان) در رده آقایان و بانوان از بین شرکت های تولیدی البسه ورزشی توانمند داخلی یک شرکت را انتخاب کند.

لذا از شرکت های تولیدی البسه ورزشی دعوت می شود تا پیشنهادات خود را به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال واقع در خیابان سئول جنوبی، کوچه دوازده متری سوم، حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت 97 به دبیرخانه تحویل بدهند.

همچنین فدراسیون فوتبال ایران نسبت به بررسی، قبول یا رد پیشنهادات دریافتی مختار است و شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهدی برای این فدراسیون ایجاد نمی کند.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

 • محمد

  اینا هم یه چیزی شنیدن از حمایت از تولید داخلی. شرکتی که لباس تیم های ملی رو تولید کنه بابتشون که پول نمیگیره از فدراسیون، چه بسا باید پول هم بده. لباسش رو هم که نمیتونه انحصاری بفروشه چون کپی رایتی وجود نداره. هیچ تیم خارجی هم نمیاد باهاش قرارداد تامین لباس ببنده تا وقتی آدیداس و نایک هستن. یعنی شرکت ایرانی میاد لباس تولید میکنه با کمترین عایدی. از چی داره حمایت میشه الان؟!

 • ابی به رنگ اسمان

  بنازمت نود که فقط خودت بداد فوتبال ایران برسی وگرنه از کسی بخار بلند نمیشه


  یکی از دوستان دیروز کامنت گذاشته که فراخوان طراحی بذارن امروزم اینکارو کردن

 • Ho3ein

  یه جوری نوشته شرکت های توانمند داخلی که آدم یاد لباس رئال منچستر می افته !!!

برچسب ها