دلیل خط خوردن نام احمدزاده از فهرست پرسپولیس فاش شد

دلیل-خط-خوردن-نام-احمدزاده-از-فهرست-پرسپولیس-فاش-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فرشاد احمدزاده به دلیل اعتراض به انتخاب کاپیتان تیم و ایجاد برخی مسائل حاشیه‌ای از فهرست پرسپولیس در بازی با السد خارج شد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ در بازی با پارس جنوبی و در غیاب سیدجلال حسینی و حسین ماهینی از احمد نوراللهی به عنوان کاپیتان استفاده کرده و بازوبند را به این بازیکن داد تا در مراسم آغاز بازی شرکت کند.

این تصمیم برانکو با واکنش هایی از سوی فرشاد احمدزاده همراه بوده است. برانکو به دلیل سابقه بیشتر نوراللهی و همچنین با تشخیص خودش نوراللهی را به عنوان کاپیتان انتخاب کرده اما احمدزاده این تصمیم را برنتابیده و واکنش‌هایی داشته که چندان جالب نبوده است.

البته نوراللهی درحالی باسابقه تر از احمدزاده تلقی شده که تنها دوران اخیر حضور این دو بازیکن در پرسپولیس مقایسه شده است. نوراللهی لیگ چهاردهم و در زمان علی دایی به پرسپولیس پیوست اما احمدزاده یک فصل بعد از او و از ابتدای لیگ پانزدهم عضو پرسپولیس شد. نکته اما این است که احمدزاده در فصل دوازدهم هم یک سال در پرسپولیس حضور داشت و پس از آن برای خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شد و سپس به جمع سرخپوشان بازگشت.

با این حال و پس از اعلام این تصمیم احمدزاده رفتارهایی را بروز داده که اگر تیم پرسپولیس در شرایط عادی بود و از نقل و انتقالات محروم نبود شاید برانکو حکم به کنار گذاشتن وی از تیم می‌داد. احمدزاده در تمرین قبل از بازی با السد هم این واکنش ها را ادامه داده و این در حالی است که برانکو به خاطر بازی دادن به احمدزاده در پست هافبک کناری و نیمکت نشین کردن مسلمان تحت فشار انتقادات است و همواره از این بازیکن حمایت کرده است.

احمدزاده دو روز قبل از بازی السد از فهرست این تیم خط خورد؛ قرار نگرفتن نام این بازیکن همیشه فیکس تیم برانکو در فهرست بازیکنان تیم تعجب برانگیز بود و برخی آن را به تصمیم برانکو برای جلوگیری از تشدید مصدومیت احمدزاده ربط دادند اما حالا خبر می‌رسد تصمیم برانکو ریشه در مسائل انضباطی داشته و برای جلوگیری از بازیکن سالاری بوده است.

احمدزاده با وجود خط خوردن از لیست بازی السد در تمرینات روز قبل از بازی هم حضور داشت و پا به پای بازیکنان در ورزشگاه آزادی تمرین کرد و حتی در صورت آسیب جزئی می‌توانست در فهرست قرار بگیرد و روی نیمکت بنشنید. این خبر روز گذشته از منابع موثق به دست ما رسید و اکنون پس از پایان بازی پرسپولیس و السد منتشر می‌شود.

اختصاصی

نظرات ۱۴

 • Shae

  من از صحت این خبر خیلی اطلاعی ندارم ولی این حرکت که اجازه دادید بازی انجام بشه و بعد خبر رو نشر دادین قابل تقدیره

  • Perspolis

   مرسي پروفسور همه ايران ميگفتن پسر برانكو !!!
   خوب شد همه بفهمن برانكو با پسرشم شوخي نداره
   و نظم و انظباط تيمي از همه چي مهمتره

 • Mjk red

  قشنگ معلومه واسه فصل بعد گفتن بازیکنای الانو بده بره که تیم ضعیف شه.مگرنه این همه لجاجت تو ی نفر امکان پذیر نیست

 • Beny

  خوبه ک قبلِ بازی مهم حاشیه نساختین

 • پسر سرخ

  واقعا باید به برانکو آفرین گفت بخاطر همچین تصمیماتی بازیکن نباید انقدر پررو بشه که بجای مربی تصمیم بگیره
  برانکو بهتر میدونه که کی باید کاپیتان باشه

 • lima

  برانکومردبزرگیه ودلیل اصلی کاپیتان کردن نورالهی روحیه دادن به این بازیکن هست که ضعیف شده وروحیه نداره بخاطرسربازی و...کاپیتان هرتیم بایدشخصیت خاصی داشته باشه اینابایدبدونن این بازوبندقبلاروبازوی کی هابوده.طرف دوروزمیادپرسپولیس طلبکارمیشه.کاپیتان بایدجاشیه هاروجمع کنه ولی فرشادیکم حاشیه میسازه.بااینکه پرسپولیس واستقلال بزرگترین تیم های ایرانن امامتاسفانه یه وقتایی کاپیتانهای متعصبی ندارن.طوریکه آدم به کاپیتان تیم های کوچکترمثل سایپاغبطه میخورد.درود به برانکوکه علاوه برباارزش کردن لباس تیم بازوبندروهم باارزش کرده.تشکرازسایت نود بخاطر نشرخبربعدازبازی

 • Havadar

  به نظر من تبیه و تشویق ها باید طبق شرایط فرق کنه مربی باید مقتدر و باهوش باشه بهترین تنبیه الان تنبیه مالیه و اتفاقا باید ازش بازی بگیره .اما متاسفاته برانکو لجبازه درسته ارنج کردن تیم حقشه اما مسلمان ادم که نکشته که نشه به خاطر دل این همه هوادار ازش گذشت یعنی اینقدر نا اماده که نمیتونست ده دقیقه جلو پارس بازی کنه یا از این ترس داره مردم بازیشو ببیند و پاسخی نداشته باشه لطفا چاپ کن ادمین

 • آرسن لوپن

  برانک دوست داریم با همین لجبازی ها بالاخره تیم رو به خاک فنا میدی اول رامین - بعد دایوومی - بعد کمال - حالا هم .....

 • استقلال کبیر

  واقعا باید برانکو را تحسین کرد
  وقتی میگم مربی تراز اول یعنی
  کیروش شفر برانکو باعث پیشرفت فوتبال میشه

 • پلی میکر میخایم

  احمد زاده همچین بازیکن خوبی نبوده که مجبور بشیم بخاطرش بریم تو حاشیه

 • محمدرضا

  منم جای احمد زاذه بودم ناراحت می شدم. بازو بندو به محرمی میدادن بهتر بود از نوراللهی که وسط فصل تیمو ول کرد و رفت تراکتور تا کار خودشو جلو بندازه.مسلمان هم نیم فصل میتونست همین کار نوراللهی روبکنه.

برچسب ها