افاضلی: بعضی‌ها به جای تماس‌های تلفنی برای گرفتن نتیجه در زمین تلاش کنند

افاضلی-بعضیها-به-جای-تماسهای-تلفنی-برای-گرفتن-نتیجه-در-زمین-تلاش-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در دو هفته پایانی لیگ برخی‌ها در تلاش هستند تا به جای نتیجه‌گیری در زمین با تماس‌های تلفنی نتایج را رقم بزنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، هومن افاضلی درخصوص شرایط تیم نفت تهران و اینکه این تیم چقدر شانس باقی ماندن در سطح اول فوتبال کشور را دارد گفت: به هر حال انسان با امید زنده است، ما هم امیدوار هستیم و برای این امید تلاش می‌کنیم. همیشه در روزهای آخر لیگ اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی زیاد رخ می‌دهد. از طرف دیگر دو بازی تا پایان فصل باقی مانده و بجز مشکی‌پوشان هیچ تیمی سقوطش مشخص نیست و هیچ تیمی هم باقی ماندنش در لیگ قطعی نیست.

وی درخصوص اینکه تیم نفت با هدایت او لیگ را خوب ادامه داد اما در ادامه دچار مشکل شد، افزود: در مقطعی که ما به نفت آمدیم توافقات خوبی با باشگاه انجام شد. این را هم باید بگویم که در فوتبال نمی‌توان یک نفره کار کرد. من مربی هستم و تخصصم برنامه‌ریزی و آماده‌سازی تیم است. من می‌توانم به بازیکنان بگویم که چطور تمرین کنند اما به هر حال بازیکن هم برای بازی کردن نیاز به قدم‌هایی از سوی مسئولان باشگاه دارد. در مقطع اول باشگاه به خوبی از بازیکنان حمایت کرد اما در مقطع دوم مسئولان باشگاه به خاطر بلاتکلیفی موجود به جهت بحث مالکیت دست از هزینه کردن کشیدند و همه آن بنایی را که درست کرده بودیم خراب شد و این مساله روی ذهن بازیکنان نفت تاثیر گذاشت. بازیکنان دیدگاهشان نسبت به خیلی از مسائل تغییر کرده بود اما کسانی که در بحث انتقال باشگاه و تغییر مالکیت سدی ایجاد کردند کار را خراب کردند. این کار شکنی‌ها روی ذهن بچه‌ها تاثیر گذار بود.

سرمربی نفت تهران درخصوص دیدار این هفته این تیم مقابل پارس جنوبی در جم ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم که به موفقیت برسیم و بازیکنان هم دوست دارند به موفقیت برسند اما باید دید در زمین بازی چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی درباره اینکه درصورتی که تیم نفت به لیگ دسته یک سقوط کند تکلیف آینده این باشگاه چه خواهد شد، افزود: این مساله مربوط به من نیست و مسئولان باشگاه باید در باره آن نظر بدهند. ما باید تلاش کنیم که سهمیه تیم حفظ شود، از روزی هم که ما آ‌مدیم این تلاش انجام شد. روزی که من به نفت آمدم این تیم در انتهای جدول بود و حتی از مشکی‌پوشان هم پایین‌تر ایستاده بود اما موفق شدیم رده تیم را به دوازدهم جدول برسانیم اما به خاطر مشکلاتی که به آن اشاره کرده اتفاقات مدنظر ما رخ نداد و تیم دچار مشکل شد. به هر حال کسی که ماشین برای خودش نیست هزینه‌ای هم برایش نمی‌کند. مسئولان باشگاه البته هزینه‌های جاری را می‌دهند اما درباره بحث معوقه‌ها قدمی برداشته نشده هرچند که قول‌هایی داده‌اند. با این همه باید بگویم که همین حالا هم برای پرداختن به این تعهدات دیر است.

افاضلی درمورد دو هفته پایانی لیگ و شائبه‌هایی که برخی مواقع بوجود آمده افزود: امیدوارم در دو هفته پایانی لیگ به جای اینکه برای نتیجه گرفتن تلفن‌های برخی‌ها کار کند شرایط در زمین فوتبال رقم بخورد. بهتر است که فوتبال ما پاک باشد؛ البته درباره تیم ما چنین اتفاقی رخ نداده اما برخی از تیم‌ها تلاش می‌کنند تا جوی به وجود بیاید تا بتوانند اینگونه به موفقیت برسند.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • Ebi

  یه سوال !!
  هومن خان ،شما چه جوری سر از فوتبال درآوردی؟؟؟

 • سارا اس اسی

  تیمی که 10 نفر طرفدار هم نداره برای چی باید تو لیگ برتر باشه؟

  • علی

   نفت تیم خیلی قدیمی و ریشه داری تو فوتبال ماست و آکادمی خیلی فعالی داره و جزء سرمایه های شهر تهران محسوب میشه حیفه این تیم بیوفته پیکان و سایپا هم طرفدار ندارن ینی باید لیگ برتر نباشن چه حرفیه اخه میزنین شما

 • عمر عبدالرحمن سرخ ۱۲

  واقعا باید سر این قضیه که ایشون گفتن رو گرفت فساد همه جا رخنه کرد
  اگه فدراسیون یه جاش نلنگه باید این رو پیگیری کنه حتی قوه قضایه هم باید جلو بیاد چون حرف پول بیت الماله فوتبال ایران از جیب ما اداره میشه

  ادمین نود خواهشا مثله همیشه

 • آرمان از استرالیا

  این آقا همونی نیست که همسرش پزشک و تو تشکیلات فدراسیون هست و درگیر و حسود همیشگی کی‌روش که افتخار آفرین تیم ملی کشورمون هست؟ بیخیال. استعفا بده و هم تیمت و و یه کشور رو از خودت خلاص کن افاضلی!

برچسب ها