فاصله تیام با اوج؛ مصدومیت محسوس

فاصله-تیام-با-اوج؛-مصدومیت-محسوس

وبسایت رسمی برنامه نود - تیام بازی برابر الهلال و گسترش فولاد را با آماری کاملا متفاوت با پیش از مصدومیت به پایان رساند.

به گزارش وبسایت نود، تیام که بلافاصله بعد از حضور در تیم آبی‌پوش تهران آمار فوق‌العاده‌ای در خط حمله استقلال به جا گذاشت با مصدومیتی بدموقع روبه‌رو شد. حالا تیام برگشته اما هیچ نشانی از آن مهاجم توانای هفته‌های قبل ندارد. 117 دقیقه بازی بعد از بازگشت بدون حتی یک شوت. تیام در دیدار با گسترش فولاد از دقیقه 62 وارد زمین شد تا استقلال بازی را با برد به پایان برساند اما حتی یک شوت هم به سمت دروازه حریف نزد. در بازی دیشب برابر الهلال هم تیام از ابتدا تک مهاجم استقلال بود و تا دقیقه 89 هم فرصت داشت تا دوباره ناجی استقلال باشد. اما این بار هم تیام با وجود 3 برابر شدن فرصت‌اش نتوانست شوتی به سمت دروازه الهلال بزند. همه اثر تیام در باکس دفاعی الهلال ثبت یک آفساید بود. تیام در دوئل‌ها 12 بار شکست خورد و فقط 5 نبرد را با برد پشت سر گذاشت. 2 تکل و 1 دفع توپ هم همه عملکرد دفاعی تیام در این بازی بود.

تیام پیش از مصدومیت به طور میانگین در هر بازی حداقل یک پاس کلیدی ثبت کرده و به گلزن اول استقلال تبدیل شده بود. تمرکز بالا و حضور جدی در باکس دفاعی حریفان از نکات بارز تیام پیش از مصدومیت بود اما حالا نگاهی به هیت‌مپ تیام در بازی با الهلال نشان می‌دهد مهاجم تازه از مصدومیت برگشته آّبی‌ها به طور مستمر در باکس دفاعی حریف حضور نداشته و به طور پراکنده در نقاط مختلفی از زمین دیده شد.

تاچ‌مپ تیام در این بازی هم نشان می‌دهد او فقط 4 بار در طول 89 دقیقه در باکس دفاعی الهلال صاحب توپ شده بود. به نظر می‌رسد تیام نیاز به زمان بیشتری دارد تا به سطح آمادگی پیش از مصدومیت برگردد.

14002

اختصاصی

نظرات ۶

 • سیانور

  بله هر بازیکنی که مصدوم میشه و کنار تیم تیس وقتی برمیگرده زمان میبره هماهنگ شه،تیام فقط یه گل بزنه راه میافته

 • عمرتاجی

  تیام بسیارحرفه ای است وبزودی به روزهای اوج برمیگرده ازهمین بازی پیکان

 • یونس Ac Milan

  چند روز دیگه به اوج میرسه وای بحال 4تاییا

 • چه تیمی داریم مااا

  بخدا این تیام همون اولم چیزی نبود الکی
  گندش کرده بودن 6تقلالیاااا....
  دوتا توپ خورد بپاش رفته تو گل والا

 • جواتی

  حاضرم با نعشه ی تیام بازی کنیم ولی جابر لرد اعظم نیاد تو

 • بازیکن نیست که.انداختن بهتون

برچسب ها