تکذیب خبر حضور نمایندگان دیناموزاگرب در ورزشگاه آزادی/ محرمی آخر فصل تصمیم می گیرد

تکذیب-خبر-حضور-نمایندگان-دیناموزاگرب-در-ورزشگاه-آزادی-محرمی-آخر-فصل-تصمیم-می-گیرد

وب سایت رسمی برنامه نود- برخلاف ادعای برخی مدیران باشگاه پرسپولیس هیچ نماینده ای از دینامو زاگرب دیروز برای بررسی وضعیت صادق محرمی در استادیوم آزادی نبود و به نظر  می رسد برخی از مدیران باشگاه تحت تاثیر شایعات نقل و انتقالاتی قرار گرفته اند.

 

به گزارش وبسایت نود، یک روز قبل از بازی پرسپولیس و السد در خبرها آمده بود صادق محرمی که  مورد توجه مدیران دینامو زاگرب قرار گرفته همچنان از طریق مدیر برنامه های در حال مذاکره با این تیم است و قرار است نمایندگان از باشگاه و بخش استعدادیابی و نقل و انتقالات دینامو زاگرب برای زیر نظر گرفتن محرمی در آزادی تماشاگر بازی حساس لیگ قهرمانان باشند.

 

متعاقب این اخبار و شایعات روغنی رییس هیات مدیره باشگاه و برخی دیگر از مدیران پرسپولیس این خبر را تایید کرده و عنوان کردند تلاش می کنیم به رغم حضور مدیران دینامو در تهران محرمی را حفظ کنیم. روغنی با تایید حضور نمایندگان تیم زاگرب تاکید کرده بعید است محرمی در این شرایط تیم را ترک کند. این در حالی است که بررسی ها نشان می داد هیچ نماینده‌ای از دینامو به تهران و آزادی نیامده و این اخبار شایعه نقل و انتقالاتی و خبرسازی بوده و مدیران باشگاه هم تحت تاثیر این شایعات آن را تایید کرده و درباره اش اظهار نظر  کرده اند.

 

محرمی با این استدلال که می خواهم روی بازی های باقیمانده تمرکز کنم مدیر برنامه های خود را برای مذاکره به دفتر گرشاسبی فرستاده و وی هم ضمن تایید این پیشنهاد خارجی و جدی بودن آن عنوان کرده آخر فصل تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. در این شرایط خیلی ها محرمی را جدا شده از تیم و در فصل آتی لژیونر می دانند اما محرمی به باشگاه اعلام کرده وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در تصمیم من تاثیر ویژه  دارد و بر همین اساس هم روغنی جدایی وی را بعید دانسته است.

 

نکته جالب و عجیب دیگر این است که مدیر برنامه های محرمی در اظهار نظری گفته بود ما پیشنهاد جدی دینامو را به باشگاه ارسال کرده ایم. این در حالی است که محرمی تابستان امسال بازیکن آزاد است و اگر مصمم به جدایی باشد نیازی به رضایت نامه و نظر باشگاه ندارد. محرمی که بازیکن زیر 23 سال است با پرسپولیس قراردادی دو ساله و 200 میلیون تومانی برای هر فصل امضا کرده بود. عقد قراردادهای کوتاه مدت باشگاه در زمان مدیریت طاهری با محرمی و انصاری که از لیگ یک و بعد از تست دادن به پرسپوليس پیوست به سوالی بی پاسخ تبدیل شده و مشخص نیست چرا در تیم های بزرگ سرخابی با چنین بازیکنانی به جای قرارداد بلند مدت اقدام به عقد قراردادهای کوتاه مدت می شود.

 

محرمی از ملوان به صبا پیوست و دایی وقتی به این نتیجه رسید مالک جدید صبا چیزی در چنته ندارد این تیم را ترک کرد و قرارداد نفراتی مثل محرمی، قاضی، دانشگر و چند بازیکن دیگر را به آنها پس داد تا مدیون شان نشده باشد. محرمی هم در آن شرایط در حالی از سوی استعداد یاب ها به پرسپوليس معرفی شد که اغلب تیم های لیگ برتری تقریبا نود درصد نیازهای خود را  با جذب بازیکن تامین کرده بودند. محرمی در فصل دوم حضورش در پرسپوليس به واسطه عملکرد خوبی که داشته به بازیکن فیکس سرخ ها تبدیل شده است. او دیروز بارها به هنگام فرارها  و استارت های انفجاری ش از سوی هواداران تشویق شد. محرمی در مشهد پاس گل منجر به  قهرمانی را به وحید امیری داد و این اولین پاس گل او در این فصل بود و به واسطه  ارسال دو پاس گل در لیگ قهرمانان سومین پاس گل این فصلش ثبت شد. محرمی اگر در فاز حمله فوتبالش را تقویت کند اثرگذارتر و کاملتر خواهد شد هر چند که به نظر می رسد او بر اساس شرح وظایف محوله کمتر در امور تهاجمی شرکت کرده و به همین خاطر آمار گلزنی و پاس گلش قابل ملاحظه نبوده است.

اختصاصی

نظرات ۸

 • اتحاد سرخ

  صادق عشقه.مرامش نمیذاره بره

 • پرسپولیسی ترین

  جام ملت ها فیکس تیم ملی میشه
  حتی اگه لژیونر نشه

 • به رنگ سرخ

  عالیه عالی مهدوی کیا جدیدی در راهه واس فوتبال ایران

 • حسام

  هرکس تو این شرایط از پرسپولیس جدا بشه تا ابد منفور طرفدارای پرسپولیس خواهد بود و مطمئنا دست از پا دراز تر باید برگرده همینجا، وضعیت مسلمان فرق میکنه چون اینسری دیگه برانکو واقعا رو مخه و خودش داره تیم به این عالی ای رو متلاشی میکنه . من نمیدونم تو فکر برانکو چی میگذره واقعا ، ولی ما کلافه شدیم . مدیریت باشگاهم مالی نیست چون از اینا معلومه واسه تمدید بازیکن ها آبی گرم نمیشه

 • علی

  جلوی پیکان هم پاس گل داده بود

 • پارسا بدیعی

  تو با ما بمان

 • Kamal

  واقعا آدمو یاد مجتبی محرمی و بازی این بزرگ مرد پرسپولیس میندازه.....

 • عشقم پرسپولیس

  احتمالا مدیرا و برانکو مطمعن هستن از باز شدن پنجره که هیچ قدمی برا تمدید برنداشتن اگرنه تا الان چندنفرشون تمدید کرده بودن.بازیکنا باید بدونن خانواده پرسپولیس و هوادارا اگه پنجره باز نشه یه نیم فصل رو قراره با عذاب طی کنن اما نیم فصل باز میشه و بازیکنای مدنظر رو جذب میکننو دوباره به قدرتشون ادامه میدن .اما اینجا باید بازیکنا بدونن برای 6 ماه محبوبیت زیادی که دارنو خراب نکنن نباید برن از تیم ..الان نیازشون داریم درسته پول خیلی مهمه اما خدایش کم هم پول بهتون نمیده باشگاه اما معرفت خرج کنید برای این 6 ماه و دل ما هوادارا که غریب بر 40 میلیون هستیم رو نشکنید بمونید تمدید کنید از قبل هم بیشتر بجنگید پرسپولیس الان 4 سالی میشه که دوباره راه خودشو پیدا کرده و پشت سر هم موفقیت و قهرمانی میاره خواهشا معرفت داشته باشیدو خرابش نکنید . این نکته مهم هم همتون در نظر داشته باشید که آه هوادار سخت گیرایی داره ..ما بهتون نیاز داریم برای یه مقدار پول بیشتر دل خانواده بزرگ پرسپولیس رو نشکنید..فقط مسلمان حق داره بره چون برانکو بد داره حالشو میگره که همه هوادارا هم سخت بابته این لج بازی برانکو از دستش ناراحتیم مگه میشه اینقد کسیو تنبیع کرد تو تیم بسه اقای برانکو میبینی تیم شدید نیاز بازیکن داره اونوقت خودت دستی دستی یکی از ستارهای تیم رو داری میسوزونی ..پیشنهاد 4 میلیاردی براش اومده ..دشمن شاد نشو اقای برانکو ..از وقتی که مهندس رو نیمکت نشین کردی خیلی از شادابی تیم کاسته شده به سختی سخت تیم گلزنی میکنه مسلمان وزنه بزرگی هست برای تیممون ای داد بیداد که برانکو بد لجبازه خیلی مغروره ..به عنوان بزرگ تیم این رفتار اصلا درستش نیس اقای برانکو

برچسب ها