دفاع والورده از نیمکت نشین کردن مسی در بازی با سلتاویگو

دفاع-والورده-از-نیمکت-نشین-کردن-مسی-در-بازی-با-سلتاویگو

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بارسلونا از تصمیم خودش برای استراحت دادن به ستارگان این تیم دفاع کرد.

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده پس از تساوی ۲-۲ تیمش مقابل سلتاویگو از تصمیمش برای قرار دادن لیونل مسی، لوئیز سوارز، ساموئل اومتیتی و جوردی آلبا روی نیمکت دفاع کرد. 

والورده به نقل از espn گفته:

نمی خواهم این را نتیجه خوبی توصیف کنم چون ما همیشه می خواهیم پیروز شویم اما باید به این نتیجه تساوی قناعت کنیم. بازی در نیمه اول برابر بود و در نیمه دوم زمانی که تیم برتر میدان بودیم تیم ده نفره شد و از این به بعد کار سخت شد. ما برای قهرمانی به دو پیروزی دیگر نیاز داریم.

با توجه به بازی هایی که اخیرا انجام دادیم و همچنین فینال کوپا دل ری که در پیش است تصمیم گرفتم به تعدادی از بازیکنان استراحت دهم. ایجاد تغییرات زیاد در ترکیب ریسک خودش را دارد اما فکر می کنم در زمان مناسبی این کار را کردم. حالا با آمادگی کامل به مصاف سویا می رویم.

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • مستاجر خدا

  من قبل ورود مدیا به زمین آمار و یاد داشت کردم
  8 موقعیت گل سلتا و 10 تا بارسا
  بعد ورود 18 تا شد سلتا و 14 تا بارسا
  ینی بعد ورود مدیاسی به زمین بارسا 4 موقعیت و سلتا 10 موقعیت:))
  کرنر هم 4 به 4 بود که بعد ورود پیرمرد شد 6 به 4 به سود سلتا:))

  پس از توهمات بیایید بیرون

  • بارسا

   بعد ورود مسی : 4 تا موقعیت یه گل
   قبل ورود مسی : 10 تا موقعیت یه گل

  • e

   اونقدر که درگیر قهرمان قطعی لالیگا هستین اگه دنبال برد خودتون بودین الان جای اتلتیکو تو جدول بودین

 • حامد مسی

  تو آخر بابای مسی رو در میاری. همیشه باید بیاد تو زمین تا تیم به جایی برسه. هروقتم نیمکت گذاشتی تیم خرابکاری کرده نیمه دوم فرستادی خرابکاری اونا رو سر و سامان بده.
  کم مونده بود کمپین برکناری بارتمئو جواب بده ولی لعنتی با چندتا نتیجه‌ی تو موندنی شد و گند زد به فلسفه‌ی بارسا. ما بازی زیبا و تهاجمی همراه با نتیجه می‌خوایم نه فقط نتیجه‌ی خالی که آخرشم اونطوری کنی جلوی رم و آبرومون رو ببری.

  • مستاجر خدا

   واسم سواله واقعا
   چرا انقدر دوست دارین یه جور دیگه ببینید و به خودتون دروغ بگید؟؟:))

   مثلا اگه بازی 2-1 بارسا میبرد تاثیرش مدیاسی میشد؟
   توپ ها رو ترشتگن همه رو درآود مدیاسی تاثیر گذار بود؟
   گل و پاس گل و یکی دیگه زدن مدیاسی بود؟
   اون که با ورودش تیم 9 نفره شد
   نه برمیگشت نه هیچی
   همش میخواد دریبل کنه که توپ و لو میده
   و اتفاقا اخراج به خاطر مدیا بود

  • Omid

   اگه بارسا به مسی متکی پس تا چندسال اینده بارفتن مسی بارسا درحد سلتا نمی رسه تو بازی دیشب به قول مارک کروساس حتی یک بازیکن ازاکادمی بارسا توزمین نبود بارسااین همه خرج می کنه گزاف ولی برابازیکنانی که ارزش نداره
   بارسا زمانی بارسا که به مسی متکی نباشه

  • حامد مسی

   مستاجر تو رو خدا ول کن کل اعضای سایت رو خسته کردی. بابا بس کن دیگه. چیه همه جا حرف می‌زنی. کاش حرف می‌زدی. والا روم نمی‌شه کلمه‌ی دیگه به کار ببرم. همه رو خسته کردی از بس حرفای الکی زدی. یه خورده واقع بین باش. بد نمی‌شه. از حضور در دوران مسی لذت ببر. چرا مثل بچه‌ها سر لج افتادی با مسی و میای اینجا خالی می‌کنی؟(هرچند که همه می‌دونن بچه‌ای)

 • حمید مسی

  همیشه منتقد این آقا بودم چه اون روزا که نتایج عالی میگرفت و چه حالا.برید همه نظرام را ببینید.حتی کسانی بودن که به من میگفتن حمید مسی دست از انتقاد این مربی بردار.حالا به حرف من رسیدید؟به جرات میگم بدترین مربی 20 سال اخیر بارسا و یکی از بدترین مربیان تاریخ بارسا.حتی بدتر از تاتا مارتینو و در سطح دستیار ویلانوئوای فقید که وقتی بیمار بود تیم را رهبری میکرد.بازی با لگانس که قبل از بازی با رم بود مسی را بازی میده اونوقت این بازی استراحت میده!یعنی UCL از جام حذفی مهمتره؟!گیر عجب مربی نالایقی افتادیم.لرد والورده.هرچی داری از سر صدقه بهترین بازیکن تاریخه وگرنه تو کجا و جام کجا.هربازی باید استرس داشته باشیم گل مساوی یا حتی باخت را نخوریم.بارسا را به کجا داری میبری.ادمین خسته نباشی
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

  • مستاجر خدا

   ینی مربی دیگه بیاد
   مدیا میشه نیمار؟؟
   دوندگیش بالا میره؟
   خودخواهیش کم میشه؟
   پنالتی هاش و گل میکنه؟
   ضربه های سرش رو گل میکنه؟
   اینیستا و ژاوی و نیمار برمیگردن؟؟

  • e

   آره واقعا به حرفت رسیدم الان تنها مربی که میتونه شرایط رو برا بارسا برگردونه و تبدیل به اون تیم 2009 بشیم مهندس ژاویه و به علاوه اینکه که سوارز رو بفروشیم و جاش گریزمن بیاریم چون سوارز خیلی افت کرده و چهارچوب شناس نیست و یه گزینه بین کریستین اریکسن یا پیانیچ تا مثلث بوسکتس کوتی و اریکسن یا پیانیچ بتونه شرایط خط هافبک رو ایده آل کنه و تو خط حمله هم مثلث مسی گریزمن دمبله مثلث خوبیه البته باید بازیکن هایی واسه نیمکت بگیریم که قیمتشون هم بالا نباشه و بشه پردات کرد مبلغشون رو به نظرم ریاض محرز و توماس لمار گزینه های خوبی برای قوی کردن نیمکت هستن در ضمن گومز و ویدال هم حتما باید برن اگه بیرین رو هم بیاریم که احتمالش کمه اونوقت شانس اول سه گانه هستیم

 • علی

  عجب بیکاری هستی مستاجر

  • مستاجر خدا

   ببخشید من بیکارم
   ببخشید که عشقم فوتبال هست مافوق تصوراتتون
   چه مشکلی برای تو به وجود آوردم؟؟؟:)
   تو و امثال تو؟

  • حامد مسی

   آی گل گفتی. من بخدا خسته شدم هرجا می‌رم این مستاجر هست. اه.

برچسب ها