وثوق‌احمدی: شکایت باشگاه فولاد از رفیعی است

وثوقاحمدی-شکایت-باشگاه-فولاد-از-رفیعی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال در خصوص بحث شکایت باشگاه فولاد از سروش رفیعی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزبه وثوق‌احمدی، در خصوص پرونده شکایت باشگاه فولاد از سروش رفیعی گفت: باشگاه فولاد دعوایی در خصوص سروش رفیعی بازیکن سابق خود مطرح کرد که این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رسید. بعد از اینکه کمیته تعیین وضعیت تشکیل شد کمیته انضباطی این پرونده را برای ما فرستاد و در اوایل سال قبل شکایتی درباره سروش رفیعی از سوی باشگاه فولاد به دست ما رسید.

وی ادامه داد: باشگاه فولاد معتقد بود این بازیکن سه سال قرارداد داشته و بعد از اینکه از خدمت مقدس سربازی بازگشت باید برای ادامه فوتبالش به باشگاه فولاد برمی‌گشت اما این اتفاق رخ نداد و رفیعی راهی تیم دیگری شد. بر همین اساس باشگاه فولاد خواهان این شده تا مشخص شود که سروش رفیعی تخلف کرده یا نه اما چیزی که مشخص است این است که دعوای باشگاه فولاد به طرفیت سروش رفیعی است و شکایتی علیه باشگاه پرسپولیس فعلا مطرح نیست. رفیعی بازیکن باشگاه الخور قطر است و از طریق کمیته تعیین وضعیت برای این بازیکن اخطار فرستادیم تا پاسخ آن را بدهد. البته این بازیکن وکیل گرفته و وکیل خود را به ما معرفی کرده است.

مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال خاطرنشان کرد: وکیل آقای رفیعی پرونده را مطالعه کرده و از ما مهلت خواسته است. قرار است آنها لایحه دفاعی خود را ارائه دهند تا پس از مطالعه آن حکم بدهیم و رای را صادر کنیم. در حال حاضر هم بحث شکایت از سایر تیم‌ها مطرح نیست مگر اینکه در رسیدگی به پرونده با ابعاد دیگری روبرو شویم.

 

2051

فارس

نظرات ۱

  • زانيار

    سازمان لیگ اعلام کرده قبلا رفیعی قراردادی با فولاد نداره

برچسب ها