واکنش سرپرست باشگاه تراکتورسازی به صدور برگ تسویه عالیشاه

واکنش-سرپرست-باشگاه-تراکتورسازی-به-صدور-برگ-تسویه-عالیشاه

وبسایت رسمی برنامه نود - عباس الیاسی به جدایی بازیکن - سرباز این تیم و صدور برگ تسویه حساب عالیشاه از سوی باشگاه و بازگشتش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

 

به گزارش وبسایت نود، به نقل از ایسنا، سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی، درباره سمت جدیدش در این باشگاه اظهار کرد: در جلسه روز گذشته هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تصمیم اعضا بر این شد که مدیریت این باشگاه به من سپرده شود البته من هنوز کار خود را در باشگاه آغاز نکردم و از جمعه کار خود را شروع خواهم کرد.

او ادامه داد: ابتدا باید با بازیکنان و سرمربی تیم یعنی آرتوئرول سائلام صحبت کنم و جو تیم را بسنجم. اولویت نخست ما حمایت از آنها و ایجاد فضایی برای آرامش تراکتورسازی است. تیم ما اکنون به چنین آرامشی نیاز دارد تا از منطقه سقوط فاصله بگیرد و بتواند با خیال راحت به برنامه‌های فصل بعد خود برسد تا تیم قدرتمندی را برای لیگ هجدهم داشته باشیم.

الیاسی درباره صدور برگ تسویه حساب امید عالیشاه، بازیکن - سرباز این تیم گفت: هیات‌مدیره وظیفه وظیفه بررسی چنین کارهای اجرایی را ندارد. من هم در جریان این تسویه حساب نیستم و تازه از این قضیه مطلع شدم. امضای برگه تسویه‌حساب عالیشاه نه از سوی من و نه از سوی هیات‌مدیره صورت نگرفته و این مسائل مربوط به نظام وظیفه و لشگر عاشوراست.

این صحبت‌های الیاسی در حالی مطرح می‌شود که مدیرعامل سابق این تیم یعنی سردار آجرلو و باشگاه تراکتورسازی اذعان کرده بودند که عالیشاه باید برای گرفتن تسویه حساب با یگان خدمت خود یعنی این باشگاه به توافق برسد و سپس به سایر کارهای خود برای دریافت کارت پایان خدمت برسد.

 

1004

ایسنا

نظرات ۱۰

 • سولدوز تراختور

  بازم اینا جعل کردن وگرنه بازیکنی که خیانت کنه باید جواب کاراشو ببینه تا لحظه اخر طرفدار اجرلو بودم ولی وقتی دیدم در مورد عالیشاه دروغ گفته فهمیدم همه حرفهاش دروغ بوده.همه منتظر تنبیه عالیشاه بودیم ولی بدون اینکه حداقل یه روزم هم اضافه بخوره برگه تسویشو گرف.ایشالا دیگه از جعل سرباز نگیریم ولی اگه خدای نکرده اومد باید بدونیم باهاش چه گونه رفتار کنیم.عالیشاه.بنگر.نوری باید درس خوبی برا ما باشه...عالیشاه مطمئن باش چوبشم خواهی خورداینا اول خروجت بهت گفتن خائن و وقتی خودتو الکی جلوشون زدی زمین و مصدوم شدی براشون عزیز شدی با این سیاه بازیا مطمئن باش خدا جوابت را خواهد داد الکی هم برا هوادارا نامه ننویس از الانم برات نمکت نشینیتو تبریک میگم...

  • A

   آیا بقیه تیم ها هم میتونن سرباز بگیرن ؟

  • ￵ارش

   بدجور داری میسوزینا.کلا شما خیلی عرق توهم هستین تو تمام رفتارهاتون تعصب و افراطی گری به چشم میخوره و تعصبات قومی دیدتونو تار کرده خودتون متوجهش نمیشین ولی کل ایران شما تراکتوریا رو شناختن .

  • خطاب به بالایی

   عقده هات خالی شدیه لیوان آب بخورسکته نکنی

  • مهدی

   داداش آرش اینجا کی از قومیت حرف زد آخه چرا بی ربط میگی

 • استقلال قهرمان آسیا

  به عنوان یه استقلالی خوشحالم که عالیشاه به تیم محبوبش برگشته
  کاش تراکتور میرفت دسته دو که دیگه اینجوری بهترین بازیکنای تیمای دیگه رو نگیره و با آینده بازیکنا بازی نکنه

 • Majid

  چرا هر بازیکنی ک میاد تراکتور موقع ترخیصش مشکل داره؟؟؟تا کی میخوان بازیکن رو زندانی کنن؟؟

 • 06

  قیافه آجرلو الان دیدنیه، فکر کرده رییس نظام وظیفه اس.

 • بابک

  خدمتی که آجرلو تو این ۲ فصل واسه پرسپولیس کرد تا حالا هدایتی نکرده بود

  • ￵ارش

   ضربه ای که هوادارا تراکتور تو این چند ساله به تیم خودشون زدن پرسپولیس استقلال نزدن.تیمی که اوایل ورودش به ایران اونقد حتی بین ابی و قرمز و کلا فوتبالدوستان محبوب بود با شعارهای ضد ایرانی تبدیل به منفورترین تیم شده حتی بازیکناشون هم عشق و علاقه و تعصب به این تیم ندارن و کاملا بی ابرو شده

برچسب ها