گرشاسبی: رابطه من و برانکو خوب‌تر از این حرف‌هاست که با این شیطنت‌ها خراب شود/ سرمربی در مورد آینده مسلمان تصمیم می‌گیرد

گرشاسبی-رابطه-من-و-برانکو-خوبتر-از-این-حرفهاست-که-با-این-شیطنتها-خراب-شود-سرمربی-در-مورد-آینده-مسلمان-تصمیم-میگیرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: یکسری از افراد با پرداختن به مسائل کذب فقط خودشان را ضایع می‌کنند، چرا که رابطه من و برانکو با این چیزها خراب نمی‌‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، گرشاسبی در مورد آخرین اقدامات باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم اظهار داشت: باشگاه تا اینجای کار اقداماتی را که لازم بوده، انجام داده است. دو بازیکن برای تمدید قرارداد به باشگاه آمدند و منتظر هستیم تا نفرات دیگر هم اقدام کنند. تأکید می‌کنم که باشگاه کارهایی را که در این زمینه باید انجام می‌داده، صورت داده است.

فقط پرسپولیس در حال تمدید قرارداد بازیکنانش است
وی در مورد اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس که به‌زودی قراردادشان با این باشگاه به اتمام می‌رسد برای مذاکره با سرخپوشان طفره می‌روند و همه چیز را به آخر فصل موکول کرده‌اند، یادآور شد: به‌هرحال زمان تمدید قرارداد‌ها در پایان فصل است و دیگرها باشگاه‌ها هم بعد از بازی‌ها در این مورد اقدام خواهند کرد. این فقط باشگاه ماست که با توجه به شرایط خاصی که دارد برای تمدید قرارداد بازیکنانش اقدام کرده است.

پیشنهادی برای محرمی به باشگاه پرسپولیس نیامده است
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد پیشنهاد دیناموزاگرب برای جذب صادق محرمی و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس مانع پیشرفت این بازیکن خواهد شد یا نه، گفت: تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه دیناموزاگرب برای صادق محرمی نیامده و خودش هم در این مورد صحبتی با ما نکرده است. البته باید بگویم ما به زور بازیکنی را که قراردادش تمام شده باشد، نگه نمی‌داریم. به محرمی هم گفته‌ام که خودش فکر کند و ببیند که در پرسپولیس بیشتر رشد می‌کند یا باشگاهی دیگر و هر تصمیمی را که به نفعش است، اتخاذ کند.

با این شیطنت‌ها به جایی نخواهند رسید
گرشاسبی در واکنش به صحبت‌های مطرح شده مبنی بر اینکه در جلسه او و جعفر کاشانی با برانکو، سرمربی پرسپولیس تحت فشار قرار داده شده است تا محسن مسلمان را بازی دهد، تصریح کرد: در این مورد خود برانکو باید جواب دهد و می‌توانید از او در این مورد سؤال کنید که آیا ما تحت فشارش گذاشته‌ایم یا نه. در فوتبال حرفه‌ای هیچ‌کس در کار سرمربی دخالت نمی‌کند. رابطه من و برانکو خیلی خوب‌تر از این حرف‌هاست که با این شیطنت‌ها بد شود. آنها که به این مسائل می‌پردازند به هیچ جا نخواهند رسید و خودشان را ضایع می‌کنند. مهم این است که خود برانکو و من می‌دانیم که این مسائل کذب است. ما رسانه‌ها را دوست داریم و کاری نداریم برخی چه می‌نویسند. ما فقط کار خودمان را می‌کنیم.

پیروانی هم‌اکنون مدیر تیم است
وی در مورد اینکه گفته می‌شود محرومیت پنج ساله افشین پیروانی از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شده است و آیا او فصل بعد هم مدیر تیم پرسپولیس خواهد ماند یا نه، خاطرنشان کرد: نه، من این خبر را تأیید نمی‌کنم، چون هیچ چیز به دستم نرسیده است. پیروانی در حال حاضر مدیر تیم است و به کارش هم ادامه می‌دهد.

از بازگشت خوردبین خوشحالیم
گرشاسبی همچنین با اشاره به رفت‌وآمدهای محمود خوردبین به باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: خدا را شکر وضعیت محمودخان بعد از عمل جراحی سختی که داشت رو به بهبودی است و در کنار ما حضور خواهد داشت. واقعاً از این بابت خوشحالیم. محمودخان در این هفته دو سه بار محبت کرده و به باشگاه آمده است که از این بابت از او تشکر می‌کنم.

منشا روزبه‌روز بهتر می‌شود
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا احتمال دارد رقم نجومی قرارداد گادوین منشا به خاطر عملکرد ضعیفش کم شود و باشگاه در این مورد اقدامی کرده است یا نه؟»، یادآور شد: در مورد مسائل اینچنینی کادرفنی باید گزارش دهد. هر تصمیم در این مورد از سوی مربیان تیم اتخاذ شود، ما عملی خواهیم کرد. من خودم یکسری صحبت‌ها را که معمولی بود با منشا انجام دادم. او تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است و شرایط فنی‌اش نیز روزبه‌روز بهتر می‌شود.

دیگر کاری به طارمی نداریم
سرپرست باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اینکه مهدی طارمی تا چه زمانی فرصت دارد تا بدهی‌اش به این باشگاه را پرداخت کند و اینکه او اخیراً اعلام کرده می‌خواهد در قطر بماند در شرایطی که به بهانه رفتن به فوتبال اروپا از پرسپولیس جدا شد، اضافه کرد: باشگاه الغرافه رقم مربوط به قرارداد مهدی طارمی را به ما پرداخت کرده است و فقط مانده پولی که خود طارمی باید به ما می‌داد. قرار است او تا 10 اردیبهشت آن مبلغ را به حساب باشگاه واریز کند. ما کاری به طارمی نداریم، چون بازیکن ما نیست که در موردش نظر دهیم. به‌هرحال او الان بازیکن الغرافه است و خودش و باشگاهش در مورد آینده این بازیکن تصمیم می‌گیرند.

در مورد مسلمان خود برانکو تیصمیم می‌گیرد
گرشاسبی با اشاره به وضعیت محسن مسلمان و اینکه او مدت‌هاست در پرسپولیس به یک بازیکن نیمکت‌نشین تبدیل شده و این بدان معناست که برانکو تمایلی برای حفظش در تیم ندارد و اینکه چرا باشگاه تا الان به این بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد نداده است، گفت: مسلمان در مورد آینده‌اش چیزی به باشگاه نگفته است و تصمیم آخر را در مورد او و همه بازیکنان برانکو می‌گیرد. سرمربی کنار تیم است و او بهتر از هر فرد دیگری می‌تواند تشخیص دهد که بازیکن به کارش می‌آید یا نه. ما به همه بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است به طور کلی گفتیم که برای مذاکره به باشگاه بیایند.

مبلغی را برای رشد علیپور در نظر می‌گیریم
گرشاسبی در پایان در مورد اختلاف فاحش مبلغ قرارداد علی علیپور با هم‌تیمی‌هایش مخصوصاً منشا و آینکه آیا دستمزد او افزایش پیدا خواهد کرد یا نه هم گفت: این علیپور با آن علیپور که چند سال پیش به پرسپولیس آمد و قرارداد بست خیلی فرق کرده و پیشرفت خیلی خوبی داشته است. او همچنان تحت قرارداد باشگاه است، اما ما هم عملکردش را زیر نظر داریم و حتماً مبلغی را برای رشد وی در نظر می‌گیریم. البته توقع نداشته باشید این مبلغ را رسانه‌ای کنیم.

 

1004

تسنیم

نظرات ۷

 • دختر پرسپوليسي

  مسلمان مهندس ماست و بهترين پاسور ليگه در اين شكي نيست ولي نظر برانكو از هر كسي مهمتره
  هواداراي فهيم ارتش سرخ خواهشا اين جريان و بحث و ديگه بيخيال شيد همه چيز و به پروفسور بسپريد

 • **

  برانکو برانکو
  مسلمان مسلمان 77

 • Esi

  تنها سوالی که کن دارم اینه که چرا مسلمان نیمکت نشین شده.لااقل دلیلش رو بگید تا ما هم بدونیم.فقط نگید که مسله فنیه

 • هر چی برانکو بگه

  طبیعتاً باید عملکرد برانکو را ستود و به او اعتماد کرد. اما در اینجا در قلبِ مکتب آماتوریسم، در جایی که بر خلاف همه دنیا همچنان بر طبل بازیکن سالاری می‌کوبند، در جایی که فوتبال دوستانش به شدت تحت تاثیر القای رسانه‌ای هستند، تنها چیزی که این سرمربی با این کارنامه‌ی درخشان تحویل گرفته غرولند‌ها و بهانه گیری‌های بی پایان هوادارانی است که خوشی زیر دلشان را زده و دیگر هیچ موفقیتی ارضایشان نمی‌کند. این هواداران برای این مربی با چنین عملکردی نسخه می‌پیچند، سیستم و ترکیب مشخص می‌کنند و تمام هنرشان زهرمار کردن طعم شیرین موفقیت‌هاست
  ادمین بچاپ لطفا

 • Red Emdadi

  با همین حرفا که جلوی پیشرفت کسی و نمی گیریم و بازیکن مختاره وبه زور نگه نمی داریم و... یکی از بهترین استعدادهای چند سال اخیر ایران(طارمی)رو مفت و آماتور از دست دادی آقای گرشاسبی،فقط کافی بازی پرسپولیس بدون طارمی ومسلمان وصادق محرمی وسروش رفیعی ورامین رضائیان وبا زمانی که اینا تو زمین بودن مقایسه کنی وببینی که چه فرقی می کنه، البته اگربرای شما و رفقات نظر هوادار مهم باشه.

 • مهدی

  متعصبانه چسبیدین به این تکه ی. هرچی برانکو بگه و خودتونو گول میزنید،مثل کبک که سرشو میکنه تو برف،
  فصل بعد وقتی رنگ صدرو ندیدیم میفهمیم بازیکن سالاری یعنی چههههه:)

 • پرسپول۶ه

  مگه غیر از اینه که برانکو بازیکن ساخت.
  به تیم نظم داد.
  قهرمان شدیم از رده ۱۵ جدول بالا اومدیم . ۳ ساله فوق العاده داشتیم حالا با بازیکن های مختلف.
  هر بازیکنی که اومد و رفت واقعا استعدادهای خوبی بودن ولی سرمربی تیم کنار تیمه.
  هر روز
  میبینه و میدونه.
  چرا باید روزمه خودشوخراب کنه؟
  چه سرمربی هستش ک دوست نداره قهرمان

برچسب ها