شکایت از رهبری فرد و عزیزی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

شکایت-از-رهبری-فرد-و-عزیزی-به-کمیته-اخلاق-فدراسیون-فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - دو پیشکسوت فوتبال در صورتی که نتوانند ادعاهای شان را علیه داوری ثابت کنند از آنها به کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال شکایت می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در روزهای گذشته بهروز رهبری فرد پیشکسوت پرسپولیس که سابقه بازی در استیل آذین را دارد مدعی شد که زمانی که در تیم استیل آذین بازی می‌کرده ۱۰۰میلیون تومان به یک داور داده شد تا بازی را به سود این تیم قضاوت کند! خداد عزیزی هم مدعی است که یک داور ۲۰ میلیون تومان از آنها خواسته تا بتواند به تیم شان کمک کند.

قرار است روز آینده فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران با مهدی تاج در مورد این ادعاها صحبت کند و از رئیس فدراسیون فوتبال بخواهد که با فراخواندن این دو بازیکن سابق فوتبال در مورد ادعاهایشان رودرو صحبت کند. در صورتیکه این دو بازیکن نتوانند ادعاهای مطرح کرده را اثابت کنند از آنها به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت خواهد شد.

رضا غیاثی سخنگوی کمیته داوران این خبر را تایید کرد.

 

1004

فارس

نظرات ۴

 • سعیددد

  چجوری ثابت کنن مال قدیم بوده ايناشاهدبودن دیگه حتماشاهدان دیگه هم دارن. الان هم رشوه دادن توفوتبال فراوونه.

 • موسی

  میگن یه حرفی رو بندازی یه جا صاحبش میاد برش میداره، حکایت ایناست !

 • سرخ نهاد

  تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

 • تیم شهرستانها

  بیچاره خداداد کی گفت که یک داور بهش زنگ زده او گفته یکی بهش زنگ زد و گفته که میتونم بازی را براتون دربیارم در ادامه گفته که از دوستان پرسیدم اینا چیکار میکنند بهش گفتند که داور ، بازیکن حریف را میخرند.

برچسب ها