آماده‌ترین بازیکن پرسپولیس؛ نیمه دوم فروردین به نام امیری

آمادهترین-بازیکن-پرسپولیس؛-نیمه-دوم-فروردین-به-نام-امیری

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در نیمه دوم فروردین 3 بازی در لیگ برتر و آسیا انجام داد و 7 امتیاز به دست آورد. نقش وحید امیری در این امتیازگیری‌ها قابل توجه بوده است.

به گزارش وبسایت نود، وحید امیری آماده‎ترین روزهای خود را می‌گذراند. بعد از درخشش در دو دیدار لیگ برتر برابر پدیده و پارس جم، امیری برابر السد هم مهمترین مهره پرسپولیس بود. وینگر راست سرخپوشان با 56 پاس، بیشترین پاس را در بین بازیکنان سرخپوش به ثبت رساند و با حدود 88 درصد پاس سالم بعد از صادق محرمی(92درصد) دقیق‌ترین بازیکن پرسپولیس هم بود. امیری طرح‌ریز حملات سرخپوشان از سمت راست بود و نقش پررنگی در بازی تیم و خواسته‌های برانکو داشت. نزدیک به 60 درصد حملات پرسپولیس از سمت راست و با حضور امیری و محرمی انجام شد. امیری بیشترین پاس‌های خود در این بازی را هم به محرمی و نعمتی داد و جنب و جوش و تحرک جناح راست پرسپولیس را ساخت.

امیری در دو بازی دیگر هفته‌های اخیر پرسپولیس هم نقش ویژه‌ای داشت. گلزنی در دیدار با پدیده که منجر به قهرمانی پرسپولیس شد؛ و سانتری که در دقایق آخر بازی با پارس جم، کامیابی‌نیا به گل تبدیل کرد و پرسپولیس را از شکست خانگی نجات داد. امیری در دو بازی لیگ برتری 4 شوت زد و 5 پاس کلیدی به نام خود ثبت کرد. در دیدار لیگ قهرمانان آسیا هم امیری تاثیرگذاری ویژه‌ای روی برد پرسپولیس داشت و شاید او را بتوان بهترین بازیکن نیمه دوم فروردین سرخپوشان دانست.

 

14002

اختصاصی

نظرات ۳

 • 06

  امیری از دوران اوجش فاصله گرفته ولی همین الان هم بازیش تاثیر گذاره، وحید یه ستونه واسه تیم. پرتلاش و جنگنده.

  • دختر پرسپوليسي

   اميري خيلي خوبه از همه لحاظ اخه مگه ميشه اين همه خوبي يه نفر يه جا داشته باشه

 • چه تیمی داریم مااا

  همه بازیکنای ما آمادن ...امیری یکم بهتر بود

برچسب ها