عزیزی: مگر غیاثی سال 87 در کمیته داوران بود؟/آقایان اول مصاحبه من را خوب بخوانند بعد جواب بدهند!

1

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر سازمان فوتبال باشگاه سیاه جامگان گفت: من در مصاحبه‌ام گفتم که یک شخص به من زنگ زده و گفته بازی را برایتان در می‌آورم به شرط آنکه 20 میلیون تومان به من بدهید مگر من اسمی آوردم که چنین بحثی مطرح شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، خداداد عزیزی در خصوص اینکه رضا غیاثی مدعی شده اگر خداداد عزیزی نتواند صحبت‌هایش را پیرامون اتفاقاتی که مربوط به زمان حضورش در پیام مشهد مطرح شده ثابت کند به کمیته اخلاق احضار می‌شود، گفت: مگر آقای غیاثی در آن زمان حضور داشته که الان واکنش نشان داده است؟ ضمن آنکه بهتر است دوستان اول مصاحبه من را بخوانند و بعد نسبت به ‌آن واکنش نشان بدهند.

وی افزود: من در مصاحبه‌ام گفتم که یک شخص به من زنگ زده و گفته بازی را برایتان در می‌آورم به شرط آنکه 20 میلیون تومان به من بدهید مگر من اسمی آوردم که چنین بحثی مطرح شده است؟ یا مگر من گفتم داور از من چنین پولی خواست؟

عزیزی تأکید کرد: این اتفاق مربوط به سال 86 یا 87 است آن زمان آقای غیاثی در کمیته داوران حضور نداشت و خواهش من این است که دوستان ابتدا مصاحبه من را بخوانند و بعد از اطمینان از صحت آن پاسخ بدهند.

وی تأکید کرد: در مصاحبه‌‌ام گفتم که شخصی اعلام کرده 20 میلیون بدهید تا بازی را برای شما در بیاورم. من هم حتی جواب او را با توهین ندادم و فقط به وی گفتم که به سراغ کار و زندگی‌اش برود. بعدها از چند نفر سؤال کردم که ماجرا چیست که دوستان گفتند پول می‌گیرند و داور می‌خرند و بازی‌ها را در می‌آورند.

مدیر فنی تیم فوتبال سیاه جامگان در خصوص اینکه دیدار آینده این تیم با پدیده نوعی دربی است، گفت: این بازی دربی است؟ دربی الکی است! 

 

1004

فارس

نظرات ۶

 • مستاجر خدا

  تاسف برای فوتبالی که تو بازیکن خوبش بودی
  اخلاق 0
  خودت و اعتقاد داشتی به خرافات
  خودت گفتی
  اون موقع مطرح نکردی الان میگی؟

  • رستمی

   خداداد وقتی از کیروش انتقاد میکنه از نظر شما میشه اسطوره
   اما وقتی این حرفارو میگه میشه ادم بده
   تو واقعا ....

  • ب

   تاسف برای فوتبالی که تو طرفدارشی تاسف برای همه کسانی که میخوان به دروغ ثابت کنند فوتبال ایران فساد نداره تاسف برای کسانی که به هر قیمت حاضرن جام بیارن تاسف برای طرفداران هدایتی تاسف برای اون دست عزیزانی که سالها پیش به منتقدین میگفتن توهم توطئه دارند و حالا که همه چیز رو شده به صف منتقدین پیوستند

  • آبی رنگ عشقه_

   این که تا دیروز اسطوره تون بود.چی شد الان؟مثل پرچمی میمونید که با باد به هرسمتی میره

 • Asad

  البته بنام یزدان بخشاینده..

 • آبی نیلی

  این آقای کارشناس هر وقت تو کمیته پستی نداره زمینو زمان رو به هم میدوزه که این چه داوریس کل داوریها رو زیر سئوال میبره اما همینکه وارد چرخه میشن دیروزش یادشون میره
  لطفا بچاب ادمین که دارم میترکم

برچسب ها