کارلو آنچلوتی حضور در آرسنال را تکذیب نکرد

کارلو-آنچلوتی-حضور-در-آرسنال-را-تکذیب-نکرد

وبسایت رسمی برنامه نود - آنچلوتی ممکن است راهی آرسنال شود.

به گزارش وبسایت نود، بعد از مشخص شدن جدایی ونگر در پایان فصل، گزینه های زیادی به نیمکت آرسنال لینک شده اند، از آنچلوتی گرفته تا توخل و راجرز، اما سرمربی ایتالیایی سابق چلسی که بعد از جدایی از بایرن مونیخ هنوز هدایت تیمی را نپذیرفته است، در مورد احتمال حضور در آرسنال چنین واکنش نشان داده است:

دوست دارم دوباره کار کنم ولی به خودم بستگی دارد، اگر بتوانم موقعیتی مناسب را در یک پروژه کاری مناسب پیدا کنم، خوشحال می شوم که دوباره کار کنم.

آنچلوتی درباره خداحافظی ونگر از آرسنال نیز گفت:

تصمیمی بزرگ است که ونگر اتخاذ کرده است. او عملکردی ایده آل در آرسنال داشته و اکنون هم با این تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا راه یافته است. اعتباری فراوان برای او قائلم.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • Sam.gunner

    ارسنال بايد فلسفه ونگر ادامه بده كه فقط ويرا بهترين گزينس

  • حامد مسی

    یه چیز واسم خیلی جالب بود، صدها و شاید هزاران نفر توی این وبسایت ادعای فوتبال دارن، خیلی‌ها، توی کوچکترین پست‌های مربوط به بارسا و رئال، مسی و رونالدو، هزاران کامنت همراه با لایک و دیسلایک‌های فراوان می‌تونید پیدا کنید، ولی حتی در اولین خبر مربوط به ونگر تو همین وبسایت که خبر خیلی بزرگی بود، تعداد کامنتها شاید به ۴۰ هم نمی‌رسید و از کامنت ۱۵ ، ۲۰ به بعد تعداد لایک و دیسلایک‌ها اکثرا زیر ۲ تا بود، این یعنی اینکه طبل تو خالی، یعنی سنین در حد ۲۰ سال و پایین‌تر و کوری‌های الکی خوندن بدون دانش کافی. ونگر خداحافظی‌ات واسه من تلنگر هوشیاری بود. واسه منی که بازی‌های مارادونا رو دیدم، نیام با کسایی بحث کنم که حتی بزرگی خبر خداحافظی ونگر رو درک نمی‌کنن.

برچسب ها