گاسپار: بازیکنان ایران، باوقار نماینده کشورشان در روسیه خواهند بود

گاسپار-بازیکنان-ایران-باوقار-نماینده-کشورشان-در-روسیه-خواهند-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی دروازه‌بان‌های پیشین تیم ملی اظهارنظرهایی در مورد تیم ملی فوتبال کشورمان انجام داد.

به گزارش وب سایت نود، دن گاسپار که به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش، هماهنگ‌کننده و مربی دروازه‌بان‌ها در تیم ملی فوتبال ایران کار می‌کرد، دو ماه مانده به شروع جام جهانی 2018 از تیم ملی رفت.

گاسپار که ترجیح می‌دهد جزئیات و دلیل جدایی‌اش از تیم ملی را فاش نکند به مجله «ساکر آمریکا» گفت: برای کشف فرصت‌های جدید و سهیم شدن دانش و تجربیات ارزشمندی که از این پروژه چالش‌برانگیز و جالب به دست آوردم، هیجان‌زده هستم. افتخار می‌کنم که جزیی از این تیمی بودم که به جام جهانی 2014 برزیل، جام ملت‌های آسیا 2015 و جام جهانی 2018 روسیه راه یافت و این پیروزی‌هایی برای مردم ایران بود. بسیاری از موفقیت‌های ما نتیجه سختکوشی و استعداد کادرفنی و مدیران بود. افتخار می‌کنم که در کنار همه آنها کار کردم.

وی که پس از صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 به سراسر روسیه سفر کرد تا کمپ‌های تمرینی این کشور را برای تیم ملی ایران مورد بررسی قرار دهد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: باید بازیکنان تیم ملی ایران را مورد تحسین قرار دهم. با وجود موانع بسیار، آنها با شجاعت، عزم راسخ و عشق به کشورشان بازی کردند. از هوادارانی که در طول کل ماجراجویی تیم ملی حمایت باور نکردنی از تیم کردند نیز قدردانی می‌کنم. آنها هواداران پرشور فوتبال هستند. برای ایران که خود را آماده حضور در مسابقات جام جهانی 2018 می‌کند، آرزوی موفقیت دارم. شکی ندارم که آنها باوقار نماینده کشورشان در روسیه خواهند بود.

 

2051

نظرات ۳

 • ایمون زاید

  پیش بینی من یادتون باشه
  بدون گل زده و با حداکثر یک امتیاز برمیگردن
  با یه فوتبال کاملا دفاعی

  • خطابربه ضایع

   فکر کردی جام ولایته???

   جام جهانیه.... بفهم....

 • سروش

  بنظرم كيروش از ٣ تا مربي خوب خارجي بود كه ايران ازش استفاده كرده و فوتبال ما با كيروش خيلي سبك متفاوتي رو يادگرفت ،ما بايد قبول كنيم كه از دانش روز فوتبال ب دوريم ،ولي يه نكته خيلي مهم ؛ كيروش چرا خلق ناسازگاري داره؟چرا تو اين سالها با همه در افتاد؟ از بازيكن گرفته ( عقيلي و رحمتي نكونام تا مدير تيم افشين پيرواني تا كمك خودش نمازي ،گاسپار، صالح تا اعضاي فدراسيون تا مربي ليگ و .... ) حتي با رونالدو هم تو برهه اي مشكل داشت مشكل چيه واقعا؟
  ما اگر داريم يكي از گرونترين مربي هاي جهان رو راس تيم ميذاريم بايد نتيجه بگيريم كه انقدر مماشات هم ميكنيم در مقابلش.
  نكته بعدي اينكه ما تو مجموعه فوتبال كشورمون ظرفيت استفاده از مربيهاي خيلي بزرگ رو نداريم فارغ از كمبود امكانات، مديران فوتبالي توانايي سازماندهي مربي تراز اول جهاني رو ندارن نتيجه اين ميشه كه شايد دوباره رو بيارن به مربي بشدت ضعيف داخلي يا مربي متوسط و دوباره سالهاي سرافكندگي ما جلو كشورهاي اطراف شروع بشه.

برچسب ها