جلسه استیلی با مسئولان کمیته ملی المپیک برای تیم امید/ سرمربی در هفته جاری انتخاب می‌شود

جلسه-استیلی-با-مسئولان-کمیته-ملی-المپیک-برای-تیم-امید-سرمربی-در-هفته-جاری-انتخاب-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال المپیک کشورمان با حضور در کمیته ملی المپیک در جلسه‌ای برای بررسی شرایط این تیم حضور یافت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کمیته ملی المپیک که برای اعزام تیم‌های مختلف به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا برنامه‌ریزی می‌کند در ادامه برنامه‌های خود امروز (شنبه) جلسه‌ای را برای مشخص شدن وضعیت تیم فوتبال المپیک برگزار کرد.

حمید استیلی که از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان مدیر تیم امید انتخاب شده، در این جلسه که با حضور رضا صالحی‌امیری برگزار شد، شرکت کرد. در حال حاضر مسئله اصلی در خصوص تیم فوتبال المپیک انتخاب سرمربی است که دو گزینه نهایی مشخص شده‌اند و البته طبق آخرین صحبت‌های استیلی قرار شده یک مربی خارجی برای هدایت این تیم استخدام شود.

با توجه به سیاست‌های اتخاذ شده برای صعود به المپیک 2020 توکیو، قرار است تیم المپیک با بازیکنان زیر 21 سال در بازی‌های آسیایی شرکت کند. از همین‌رو نام 121 نفر برای حضور در این مسابقات ثبت نام اولیه شده و سرمربی آینده تیم المپیک از بین آنها بازیکنان نهایی خود را انتخاب خواهد کرد. طبق اعلام نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی 2018، سرمربی و سرپرست تیم المپیک قرار است این هفته انتخاب و نام آنها اعلام شود.

پیش از این نام زلاتکو کرانچار به عنوان گزینه خارجی برای هدایت تیم فوتبال المپیک مطرح شده بود که باید دید گزینه نهایی مسئولان تیم المپیک کدام مربی است.

 

2051

تسنیم

نظرات ۲

  • reza

    باید درجه 1باشه ومربی های خارجی با مدرک بالا جوان
    کرانچار بدرد تیم پایه نمیخوره دقیقا معلوم نیست چرا با تیم پایه اینکارو میکنن
    والا اریکسون بهتراز این کرانچار هست

  • farhad777

    تنها مربی ک ب درد این تیم می خوره پاشازاده است هم جون هم با دانش هم باتجربه یا اگر نشه علی منصوریان یا رحمان رضایی هم خوب هستن

برچسب ها