جلالی: مقابل استقلال چشممان به انصاف داور است

جلالی-مقابل-استقلال-چشممان-به-انصاف-داور-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه در آستانه بازی با استقلال هیجان خوب و مثبتی داریم، گفت: در این دیدار چشممان به انصاف داور است.

به گزارش وب سایت نود، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی پیکان مقابل استقلال در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر گفت: وقتی قرار است با تیم بزرگی بازی کنیم که در بهترین شرایط قرار دارد هیجان مثبت و خوبی هم برای ما و هم بازیکنان ایجاد می‌شود. فردا می‌خواهیم با تیمی بازی کنیم که در یکی دو ماه خیر نشان داده از لحاظ مدل بازی جزو تیم‌های خوب غرب آسیا است.

سرمربی پیکان عنوان کرد: این بازی بهترین فرصت برای بازیکنان ما است تا شایستگی‌های خودشان را نشان دهند. هر تیمی پاشنه آشیل‌هایی دارد که ما می‌توانیم روی آنها متمرکز شویم، امیدوارم فردا با یک بازی خوب و قوی برنده زمین باشیم.

جلالی درباره سوالی مبنی بر اینکه وضعیت لیگ برتر و دیدارهایی که برخی تیم‌ها به لحاظ اینکه دیگر جدول برایشان حساسیت آنچنانی ندارد را چگونه می‌بیند، گفت: خوشبختانه در این مدت هیچ کدام از موضوعات را ندیدم و مطالعه نکردم. از این مباحث دور هستم و فکر می‌کنم اینطور برایم بهتر است اما آن چیزی که می‌بینم این است تیم‌هایی که تکلیف‌شان روشن شده باید مثل همیشه باشند. فکر می‌کنم این شرایط در دوره‌های قبل برای خود من هم بوده اما همیشه سعی کردم با همان انگیزه تیمم را به میدان بفرستم. این طبیعی است که تیم‌هایی مثل ما که در شرایط رقابتی هستند این انتظار را از سایر تیم‌ها داشته باشند.

وی در مورد نقاط قوت استقلال تصریح کرد: استقلال گذشته از اینکه از نظر فنی با بازی‌های که انجام داده بهتر شده است، خوب دفاع می‌کند، ضمن اینکه از نظر ذهنی خیلی پیشرفت کرده‌ و به ذهنیت خوبی رسیده‌اند. ما می‌دانیم که استقلال مقابل بهترین تیم‌های غرب آسیا هم خوب بازی می‌کنند بنابراین خوب است که در کنار کار فنی بازیکنان‌مان را از نظر روحی ارتقا دهیم.

جلالی در واکنش به این سوال که پیکان در هفته‌های گذشته با غیبت بسیاری از بازیکنانش روبه‌رو بوده است، گفت: متاسفانه در دوره برگشت با این مشکل روبه‌رو بودیم. وقتی بختیار رحمانی خواست برود زمانی موافقت کردیم که ابوالفضل ابراهیمی در بهترین شرایط خود بود و شاهین ثاقبی را هم گرفتیم. وقتی بختیار جدا شد مصدومیتی برای ابراهیمی به وجود آمد و همینطور ثاقبی که باعث شد هر دو را از دست دهیم. پیش از آن مهران موسوی و پس از او مرتضی آقاخان را از دست دادیم.

وی ادامه داد:‌ هفته‌هایی نیز با محرومیت بازیکنان روبه‌رو می‌شدیم به طوری که در بازی با تراکتورسازی تبریز 2 اخراجی دادیم و یک بازیکن هم 3 اخطاره شد. برای بازی فردا مقابل استقلال باید هافبک جوانی بگذارم که شاید با دیدن آن تعجب کنید. 3 نفری که قرار است در خط میانی بازی کنند تمرینات خوبی انجام دادند و از نظر ذهنی کاملا آماده بازی بزرگ هستند، من به این بازیکنان اطمینان و اعتقاد دارم.

سرمربی پیکان با اشاره به داوری‌های هفته‌های اخیر برای این تیم گفت: توقع من این است که اشتباهات داوری کمتر شود چرا که در دو هفته اخیر آسیب دیده‌ایم، اشکان خورشیدی قضاوت‌های خوبی انجام داده و چشمان ما به انصاف اوست، شما در ورزشگاه آزادی جو یکطرفه‌ای را می‌بینید و تنها امید ما به انصاف قاضی میدان است که شرایط را حفظ کند.

جلالی درباره این سوال که اخیرا برخی از اهالی فوتبال صحبت‌هایی درباره اینکه داورانی در گذشته از عمد به نفع برخی از تیم‌ها سوت می‌زدند و آیا این مسائل در سطح فعلی هم رخ می‌دهد یا خیر، خاطرنشان کرد: اینکه در 10 سال گذشته چه اتفاقاتی رخ داده دیگر لازم نیست که آنها را بگوییم و به هم بزنیم تا چیزی گیر بیاوریم اما چیزی که الان وجود دارد فضای خوب و سلامتی است. در همین 2 هفته گذشته در دیداری که در آبادان برگزار کردیم داور خوب و جوانی بود و فقط یک اشتباه کرد یا در بازی مقابل استقلال خوزستان ناظر AFC در ورزشگاه حضور داشت داور فقط یک اشتباه کرد. من به عنوان مربی فوتبال باورم این است که داوران ما سلامت هستند و فقط اشتباه می‌کنند، البته 10سال پیش از این بابت ناراحت و اذیت می‌شدم اما الان به این نتیجه رسیده‌ام که فضا از قبل خیلی سالم‌تر است.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۵

 • تاج ســــر فوتبال آســـیا

  همدردیم آقامعلم.
  استقلال هم از داوری خیلی متضرر شده
  به امید انصاف اشکان خورشیدی

 • سوران

  اين بنده خدام ميدونه زماني ميتونه اميد به امتياز گرفتن از استقلال داشته باشه كه داور، روز با انصافش پشت سر بذاره

  • !

   مثل بازی رفت که تو محوطه ی جریمه دست نوافکن رو گرفتن بازیکناتون و سرنگونش کردن و داور هیچی نگفت.

 • امین پرسپولیسی

  آقای جلالی!
  از شما بعیده با این همه سابقه بازی جلوی استقلال چنین انتظاری داری؟

 • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

  بازی رفت پنالتیتون که صحیح نبود و به درستی خطای قبلش اعلام شد. دقیقه 10 بازیکنتون باید اخراج میشد یه کارت هم نداد انصاف اگه یعنی این من دیگه حرفی ندارم. داورا پوست استقلال رو کندند این فصل. استقلال جوری بازی می کنه چون ایرانیها دفاع بلد نیستند خطای وحشتناک می کنند و باید اخراج بشن منتها داورای ما راحت می گذرند. نگاهی به آسیا نشون میده در دو بازی استقلال از حریفش اخراجی گرفت پس شاید روش برنامه ریزی کرده باشه کادر فنی. داورا انصاف و عدالت رو رعایت کنند. بازی با سایپا یک هیچ جلو بودیم دقیقه 28 باید اخراجی میدادند که بازم داور اخراج نکرد تکل با کف استوک از پشت

برچسب ها